Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yıldız Tavan modelleri ile aracınızın havasını değiştirmek ister misiniz? Aradığınız modelleri hazır olarak veya tamamen size özel kişiselleştirilmiş tasarımı kullanmak için ultravip.com.tr den size en uygun yıldız tavanların modelini seçebilirsiniz.

Yıldız tavanlar için size özel hazırlanmış tasarımı seçerken tavan yalıtımı ve elektrik tesisatının özenle hazırlanmış olması gerekir. Ultra lüks vip araçlar için kullanılan yıldız tavan uygulamaları aracınızın havasını değiştirir. Aracınıza özel hazırlanan tavan uygulaması için en özel yapıyı seçmek tamamen sizin elinizde.

Yıldız Tavan Modelleri

Uygulama

Yıldız tavanın uygulaması için isterseniz ekibimizin hazırladığı uygulamalar veya isterseniz sizin tercih etmiş olduğunuz ve tamamen size özel bir tasarım yapısı ile ortaya çıkan yıldız tavanı oluşturabiliriz. Vip araçların yanı sıra suv tarzı araçlarda veya binek araçlarda da tercih edilen tavan uygulaması basit bir araca bile farklı bir hava katabilir.

Fiyatlar

Yıldız tavanların modelleri için fiyatlar araç modeline göre değişmektedir. Aracınızın marka modelini belirterek sizin için en uygun fiyata ve en kaliteli uygulamayı en kısa zamanda hazırlayarak sunabiliriz. Özel bir arabaya sahip olmak için yaptıracağınız yıldız tavan modelinin aracınıza kattığı değeri uygulama sonunda göreceksiniz.

Yıldız Tavan Fiyatları

Yıldız Tavan Nasıl Yapılır?

Yıldız tavan yapımı oldukça zahmetli bir iş olsa da iş bitiminde bu zahmete değeceğini çok iyi anlıyorsunuz. Tavan uygulaması için öncelikle fiber kablolar almanız gerekiyor. RGB yıldız tavanların uygulaması için yıldız tavanınızın fiber kablo uçlarını toplayıp rgb kontrol ünitesine yerleştirmelisiniz. Bu oldukça fazla zaman alan ve ciddi bir tecrübe isteyen işin titizlikle hazırlanması gerekir.

Uygulama yapılacak tavan söküldükten sonra arabanın tavan yalıtımını yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Tavan ısı ve ses yalıtımı sonrası yıldız tavanın ışıklarının tesisatı çekilir. Çekilen tesisatta akım kontrolünü yaparak akımı taşıyabilecek bir tesisat kablosu çekilmesi gerekir.

Tesisat kabloları çekildikten sonra ilk yapmanız gereken fiber kabloların uçlarını hazırlamak ve bu uçların tavana geçeceği her noktayı tek tek belirlemek bine yakın delik açıldıktan sonra bu deliklere fiber kabloları uçları kısa kalacak şekilde monte ediniz. Monte edile fiber kabloların tavan üst birleşimine sıcak silikon sıkılarak kablonun ileri geri kaymasını engelleyebilirsiniz. Sonrasında tavan döşemesin yapılmışsa fiber uçlar kesilir ve tavan kısmında kalan uygulama hazırlanmış olur.

Tavana gelen elektrik tesisatı araç tesisatı ile birleştirilerek araç içerisindeki tüm detaylarda hazırlanır ve tavan uygulamanız hazırlanmış olur.

Yıldız tavanlar hakkında daha fazla detaya ulaşmak için yıldız tavan kategorimizi ziyaret ediniz. Bu uygulamayı daha detaylı olarak izlemek isterseniz yıldız tavan nasıl yapılır başlıklı youtube videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.