Skip to content Skip to footer

Volkswagen Ultra Lüks Vip İç Dizayn ile aracınıza konfor ve teknolojiyi katarsınız. Vip araçlarda tercih edilen modellerin başında gelen Volkswagen marka Caravelle veya Transporter araçların iç dizaynı tamamen kişiye özel olarak hazırlanır. Caravelle vip iç dizayn konusunda iç hacmi ve kullanımı oldukça kullanışlı olup yolcularınızın rahat etmesi için uygun bir seçenektir. Caravelle gibi rahatlık ve konforun olduğu Transporter modeli de aynı kategoride aynı özelliklere yakın seçenekleri sunmaktadır.

Volkswagen Vip Araç Modelleri
Volkswagen Vip Araç Modelleri

Volkswagen Vip Araç Modelleri

Volkswagen markasına ait araç modelleri ile tercih etmiş olduğunuz vip iç dizayn maliyetleri tamamen size özeldir. Araç içerisindeki konforu arttırmak için eklenen buzdolabı, televizyon veya playstatin gibi ek özellikler aracınıza değer ve konfor katar. Teknolojiye ayak uyduran iç dizayn modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

İç dizayn aşamasından son aşamasına kadar aracınızın tüm detayları fotoğraflanarak size sunulur. Bu hizmet ile aracınızdaki tüm detaylara hakim olursunuz. Aracınızın içerisindeki koltuk döşeme, kütleler, elektronik cihazlar garantili ve faturalı olarak size sunulur.

Volkswagen Araç İçi Tasarımlarımızı yakından incelemek için Vip Volkswagen kategorimizi ziyaret ediniz.

Volkswagen Araç Fiyatları

Volkswagen araçlarda 2. el veya sıfır araçlara vip iç dizayn imalatı yaptırabilirsiniz. Sıfır Volkswagen araç alımı için ticariarac.vw.com.tr sayfasını ziyaret ediniz.