Skip to content Skip to footer

Vito Vip Maun araçlarda kullanılan iç boya modelleri çok çeşitte olup en çok beğenilen modeli ise maun kaplamadır. Araç içerisindeki bazı detaylarda kullanabileceğiniz maun ise kaplama oldukça kullanışlıdır. Araç içerisindeki bardak koyma yerleri, kontrol paneli, yan aydınlatma gibi bir çok alanda kullanılabilir. Örnek tasarımımızda detayları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Vito Vip Maun Kaplama Tasarımı

Vito gibi vip araçlar içerisinde oldukça fazla tercih edilen maun kaplama koyu ve açık renk gibi seçenekleri mevcuttur. Ağaç içerisindeki desenlerin farklılığından dolayı bir çok farklı model seçme şansınız var.

Özel tasarım araçların veya eski model bir arabanın detaylarında da maun kaplamayı rahatlıkla görebilirsiniz.

Maun Kaplama Vip Vito

Maun Kaplama

Maun kaplama araç içerisinde daha sıcak bir hava vermektedir. Özellikle retro araç tasarımlarında oldukça fazla kullanılmaktadır. Araç içerisindeki deri döşeme veya kumaş döşeme rengine göre maun kaplama rengi seçebilirsiniz.

MERCEDES VİTO VİP ARACIN ÖZELLİKLERİ:

Vip Ara Bölme Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından tv görmenizi sağlar.

Vip Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Vito Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Mercedes Benz Vito Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/vito-tourer/fiyat/2023