Skip to content Skip to footer

Vito Vip Dizayn Yeşil May Bach, özel tasarımı ve konforu ile rahatlık sunuyor. Araç içerisindeki iç dizayn tasarımı ve kullanılan hakiki deri ile kaliteyi dokunarak bile hissedebilirsiniz. MayBach dönüşümü dış ve iç dizayn işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vito Vip Dizayn Fiyatları

Vito Vip dizayn fiyatları araç içerisindeki teçhizat ve kullanılan döşeme kalitesine göre farklılık göstermektedir. Vip araçların maliyetlerinin en büyük kısmı döşeme için harcanan kumaşlardan oluşmaktadır. Vip aracınızın iç döşemesi hakiki deri ve alkantara kumaş ile göz alıcı bir tasarım oluşturur.

Araç içerisindeki dizayn belirlendikten sonra kullanılacak ürün kalitesi seçilir. Seçimler yapılınca araç içerisindeki maliyetler hesaplanır. Standart vip modeli bir araç için fiyatlar 400 bin TL den başlamakta. Araçta kullanılacak cihazlar, tasarım ve kalite bu fiyatları 1 milyon TL veya üzerine çıkarabilir.

Vito İç Dizayn Yapımı

Mercedes Vito bir aracınız varsa iç dizayn konusunda sınırsız seçeneklere sahipsiniz demektir. Vito vip konusunda en fazla dizayn çeşidine sahip olan araç modelidir. Renk ve araç içi kullanılacak teçhizatlar vito için oldukça fazla seçenek sunar. Vito vip yapımından önce araç için proje çıkarılır ve bu proje TSE de onaylatılır. Onaylanan projeye bağlı olarak araç içerisindeki koltuk sayısı belirlenir. Koltuk sayısına göre araç iç dizayn modellerinden biri tercih edilir.

Vip aracınızın içerisine buzdolabı veya televizyon gibi elektronik ürünler ekletebilirsiniz. Full donanımlı ultra lüks vip araçlar da oyun konsolu veya kahve makinası da mevcuttur.

Vito Maybach Dönüşüm

Vito aracınızı Maybach a dönüştürmek için aracınızın ilk olarak dış aksesuarları değişmektedir. Araç içerisinde vip uyumlu bir maybach tasarım eklenerek ultra lüks vip araca sahip olabilirsiniz. Aracınızın her detayında Maybach dokunuşlarını rahatlıkla görebilirsiniz.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Ultra Vip Dizayn
Ultra Vip Dizayn

Mercedes Benz Vito Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/vito-tourer/fiyat/2023