Skip to content Skip to footer

Vito Vip Dizayn Wood modeli ağırlıklı olarak mat maun ile kaplanmış olup detaylarında siyah piano black kaplamalar mevcuttur. Ahşap ve bej uyumu dikkate alınarak koltuklar bej renkli olarak hazırlanmıştır. Orijinal deri döşeme kullanılarak hazırlanan koltuklar masaj, klima ve tamamen hareketlidir. Yerde vip bej halı ve tavanda siyah yıldız tavan eklenerek tüm detaylar bir biri ile ilişkilendirilmiştir.

Lüks VIP araçlar içerisinde en çok tercih edilen maun kaplama detayını bu modelde fazlasıyla görebilirsiniz. Koltuk kısımlarının hemen ön bölgesinde gizli masalar mevcuttur. Masada parlak siyah detaylar ve orta kısmı mat siyah olarak ahşap uyumu sağlanmıştır.

Vito Vip Dizayn Wood

Vito Vip Dizayn Koltukları

Vip Fonksiyonel koltuklara sahip aracın makam bölümünde baldır desteği mevcuttur. Elektrikli motorlar ile çalışan vip makam koltuğunun sırt, oturak ve başlıkları da elektronik kontrol edilmektedir.

MERCEDES VİTO VİP ARACIN ÖZELLİKLERİ:

Vip Ara Bölme Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından tv görmenizi sağlar.

Vip Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Vito Vip Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Vito Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Mercedes Benz Vito Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/vito-tourer/fiyat/2023