Skip to content Skip to footer

Vito Vip Dizayn, donanım olarak ful dolu bir vip araç olan white angel modelimiz Vito modellerine uygulanmaktadır. Ultra lüks tasarımı ile göz alıcı bir iç dizayn modeli sunmaktadır. Beyaz ve siyahtan oluşan tasarımda döşemeler hakiki deri ile kaplanmış olup siyah maun ile tamamlanmıştır.

Vito Vip Yıldız Tavan

Vito araçlarda en çok tercih edilen yıldız tavanlar ultra lüks modellerde yapılmaktadır. Kişiye özel tasarımlarda araç sahiplerinin tercihine göre eklenebilir. Yıldız tavan döşemesi beyaz kumaş ile kaplanmış olup fiber uçlar ile aydınlatma işlemi tamamlanır. Yıldız tavanın yan kısımlarına hoparlör ve klima menfezleri eklenir.

Vito Maun Kaplama

Aracınızın kütle üstü veya trimlerin üst kısmına gelecek olan platform paneli çizilmez maun ile kaplanır. Kısmi detayları hakiki deri ile işlenir. Araç koltuğunun kontrol tuşları maun panel üzerine monte edilir. Bu işlemler kişiye özel vip araç tasarımlarında farklılık gösterebilir.

Koltuk Döşeme

Vip araçların görselliğine en büyük değeri katan kalemlerden biri koltuk döşemesidir. Deri ile kaplanan koltuklarınızın özelliklerine göre deriye işlem yapılır. Koltuklarınız elektrikli ve klimalı ise deri üzerinde klimanın sağlıklı çalışması için lazer ile delikler açılır. Böylelikle koltuk daha rahat hava alır ve ısıtma soğutma işlemlerini yapar.

Vip Televizyon Ara Bölme

Vip dizayna sahip araçların büyük bir çoğunluğunda motorlu ara bölmeler bulunmaktadır. Aracınızın ara bölmesine eklene televizyon android veya isteğe özel farklı modeller tercih edilebilir. Standart boyutları 32″ olan televizyonları 40″ e kadar büyütebilirsiniz. TV ara bölme modülü kontrol panelinden kumanda edilebilir.

Vito Vip Dizayn Ses Sistemi

Aracın kendi ses sisteminin dışında ekstra eklenen 5+1 ses sitemi tv veya diğer aygıtlara bağlanabilir. Araç içerisindeki akustiği en temiz şekilde yansıtır. Vip araçların ses sistemleri pürüzsüz olmalıdır.

Vito Vip Dizayn Fiyatları ve Maliyetleri

Vito aracınızı vip iç dizayn yaptırmak istiyorsanız önceliğiniz aracın içerisindeki döşeme kalitesidir. Araç içerisindeki döşeme kalitesi ciddi fiyat farklarına neden olur. 2024 yılının başında standart doluluğa sahip vip vito araç maliyeti 400 bin TL den başlamaktadır. Ultra lüks tasarıma ve tam donanıma sahip araçlar ise 750 bin TL den başlar. Vip araç maliyetlerine eklenen bir diğer büyük gider ise koltuk modelleridir.

Vito Vip Dizayn Koltuk Fiyatları

Vip araçların koltukları analog, dijital ve dokunmatik olarak değişmektedir. Analog koltuklar elektrikli ve tuş ile hareket etmektedir. Dijital koltuklar ise klimalı ve hareketli olup klima göstergelidir. Dokunmatik koltuklar tamamen lcd panel üzerinden dokunarak kontrol edilmektedir.

Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Vito Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Vito Vip Dizayn Fiyatları
Vito Vip Dizayn Fiyatları

Mercedes Benz Vito Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/vito-tourer/fiyat/2023