Skip to content Skip to footer

Vip Yapım Maliyetleri ve Araç Fiyatları 2024 yılının başında yapılan zamlarla beraber fiyatları yükselmiştir. Özel Vip araçların fiyatları kullanılan malzeme kalitesine ve kullanılan iç aksesuarlara göre değişmektedir. Vip araçlar lüks kullanıma hitap etmekte olan üst segment araçlara uygulanmaktadır.

Özel Vip Araç Fiyatları, genel anlamda sabit bir fiyatı olmasa da sektörde bilinen belli başlı rakamlar vardır. Özellikle standart paket olarak adlandırılan uygun fiyatlı modeller 2024 yılında 450 bin TL den başlamaktadır. Standart paket bir aracın içerisinde uygulanan kumaş ve deriler orijinaldir. Aracınızın koltuk döşemesi may bach serisi koltuklar ile aynı görseli sunmaktadır. Özel bir tasarıma sahip iç dizaynı ile hemen hemen her araçta aynı yapıyı uygulayabiliriz.

Vip Yapım Maliyetleri ve Araç Satışı

Dizayn Vip Araç satışları 2024 yılında biraz daha hareketlenmekte, özellikle tatil bölgelerinde hizmet veren firmalar vip araç tercih etmektedir. Vip araçlar kalitesiyle firmanızın profiline artı yönde etki etmektedir. Özel dizayna sahip araçlar ile müşteri taşımak müşterilerinize ne kadar özel olduğunu göstermektedir.

Vip Yapım Maliyetleri artışındaki en büyük etken kullanılan hakiki deri malzemelerin fiyatıdır. Araç içerisindeki kaplamanın kalitesini belirlerken kesinlikle aracınıza özen göstermelisiniz. Deri veya kumaş kalitesi 1.sınıf olması aracınızın ömrünü uzatır. Kalitesiz malzemeler zamanla kendini salar ve yapılan dizayn tamamen işe yaramaz bir hale gelir.

Vip dizayn fiyatlarını araştırırken deri gibi daha başka bir çok fiyat etkeni vardır. Örnek olarak koltuk seçimi de fiyatlara büyük etki gösterir. Kullandığınız standart koltuklar yerine elektrikli, masajlı ve klimalı koltuk tercihi araç segmentinin direkt etkilemektedir.

Vip koltuk fiyatları mekanizma motor ve kaplama özelliğine göre fiyat değişikliği gösterir. Aracınıza uyumlu koltuk seçimlerinde araç projesine uygun tercihler yapmalısınız. Vip koltuklar oldukça rahat ve konforlu olarak tasarlanmak zorundadır.

Diğer Vito Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Mercedes Benz Vito Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/vito-tourer/fiyat/2023