Skip to content Skip to footer

Volkswagen Vip modelleri Crafter, Transporter ve Caravelle serilerinde muhteşem sonuçlar vermektedir. Özel tasarımlara sahip Volkswagen vip modellerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Transporter serisi araçlara ait T5, T6 ve T7 için hazırlamış olduğumuz örnek iç dizayn modeller aşağıdadır. Size özel bir tasarım oluşturmak için beğendiğiniz model üzerinden veya size ait bir tasarımı kişiselleştirerek uygulayabiliriz. Aracın her detayını %100 el işçiliğiyle hazırlar sizin isteklerinizi ön planda tutarız. 

Volkswagen Vip İçin Uygun Araçlar

Volkswagen’in Transporter serisi, yıllar içinde geliştirilen ve özgün ihtiyaçlara çözüm sunan bir taşıma aracı olarak dikkat çekiyor. Transporter İç Dizayn, kalabalık grupları hem kısa hem de uzun mesafelerde rahatlıkla taşıma kapasitesi ile ön plana çıkıyor. Volkswagen Transporter, özellikle kullanışlı, yüksek performanslı, kaliteli, estetik ve konforlu özellikleriyle öne çıkarak, kendi segmentinde lider konumunu uzun yıllardır koruyor.

Transporter serisi, kullanıcılarına geniş iç mekanıyla rahat bir yolculuk deneyimi sunuyor. Aracın tasarımı, kalabalık grupların taşıması kadar özel kullanımlar için de uygundur. Hem kent içi trafiğinde manevra kabiliyeti hem de uzun yolculuklarda üst düzey performansıyla Transporter, çok yönlü bir taşıma aracı olarak öne çıkıyor. Yüksek performans özellikleri, sürücüye güven verirken, yakıt ekonomisiyle de çevre dostu bir seçenek sunuyor.

TRANSPORTER VİP İÇ DİZAYN Fiyatları

Firmamız, uzun yıllardır transporter VIP iç dizayn çözümlerinde sektördeki lider konumunu sürdürmektedir. Profesyonellik ve kaliteden ödün vermeden, araçlarınızın iç mekanlarını hayallerinizle buluşturuyoruz. En son teknoloji ve donanımlarla desteklenen benzersiz transporter dizaynları, her müşterimizin taleplerini karşılamak üzere tasarlanmaktadır.

Volkswagen Transporter, özel kullanımlar için de ideal bir seçenek sunuyor. VIP kullanımlarda sıklıkla tercih edilen Transporter, şıklığı ve konforuyla öne çıkıyor. Özel iç dizayn uygulamalarıyla şekillendirilen Transporter, sürücünün zevklerine hitap ederek, sadece bir taşıma aracından öte bir deneyim sunuyor. VIP kullanımlarda tercih edilen bu araç, lüks ve konforu bir araya getirerek seyahat deneyimini üst seviyeye taşıyor. Transporter vip dizayn fiyatları araç iç dizaynına ve hacmine göre değişmektedir. İç dizaynda kullanılan kumaş ve derinin kalitesi araç maliyetini daha net bir şekilde ortaya çıkarır. Vip transporter araç dizaynında kullanılan tasarımın konforu ve araç içerisindeki araç ve gereçlerin miktarı gibi detaylarda önemlidir. Örneğin vip transporter bir araç için kullanacağınız kahve makinesi ekstra bir maliyet olarak belirlenir. Araç iç dizayn fiyatlarında sadece dizayn maliyeti çıkarılır ekstra ürünler yeni bir maliyet olarak eklenir. Vip aracınızın daha gösterişli olması için bu tarz cihazları eklemek aracınızın hem görsel olarak hemde kullanım konforu olarak daha fazla imkan sunmasını sağlar.

Crafter Vip Dizayn Fiyatları

Crafter Vip Dizayn modelleri geniş hacminden dolayı mükemmel bir tasarım sunar. İç hacmi nedeni ile kişisel veya ofis olarak kullanmanıza olanak sağlar. Genellikle uzun yolda en çok tercih edilen crafter ile uzun iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Crafter vip fiyatları 450 bin TL den başlamaktadır. Araç içeresinde kullanılan malzeme kalitesi ve donanımı ile bu fiyatlar değişim göstermektedir.

Volkswagen Vip Araç Modelleri
Volkswagen Vip Araç Modelleri

Volkswagen Sıfır Araç Fiyatları

Volkswagen Marka Crafter, Transporter veya Caravelle modellerine ait fiyat almak için lütfen https://ticariarac.vw.com.tr/ana-sayfa sayfasını ziyaret ediniz. Aradığınız araca ait fiyatları Volkswagen yetkili bayilerinden alabilirsiniz.