Skip to content Skip to footer

Vip Sprinter Servis Aracı, özel tasarımı ile göz alıcı ve konforludur. Vip taşıma hizmetinde servis araçlarının da kalitesi ile ön plana çıkması gerekmektedir. Geniş bir hacme sahip olan sprinter minibüsler servis kullanımı için oldukça kullanışlıdır. 12 kişilik yolcu taşıma kapasitesine sahip özel vip tasarımlı servis aracını inceleyebilirsiniz.

Vip iç dizayn hizmetinde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile size özel tasarımları hazırlarız. Beğendiğiniz her detayı araca el işçiliği ile uygularız. Size özel ve tamamen sizin imzanız olan bir aracı hayata geçirebiliriz.

Sizin tercih ettiğiniz tüm detayları daha doğrusu sizin dokunuşlarınızla oluşturulan bir araca binmeye hazır mısınız? Kişiye özel vip tasarım konusunda uzman ekibimiz sizin tercihlerinizi dikkatle dinler. Tasarımcılarımız size özel bir tasarım oluştururken, atölye ekibimiz size araç içindeki diğer detayları örnekler.

Sprinter minibüs ile servis veya vip servis tamamen sizin tercihiniz. Kişisel olarak kullanacağınız vip sprinter aracınıza oyun konsolu gibi detaylarda ekletebilirsiniz.

Vip Sprinter Servis Aracı Fiyatları

Vip Sprinter Servis Aracı fiyatları araç içerisindeki dizayn ve kullanılan malzeme kalitesine göre değişir. Araç içi iç dizayn fiyatlarında en önemli etkenlerden biri kullanılan kumaş kalitesidir. Özel vip araçlarda hakiki deri veya suni deri seçenekleri mevcuttur.

Vip servis aracı fiyatları araç içerisindeki iç dizaynın modeline göre değişmektedir. Araç içerisindeki koltuk sayısı, teçhizat ve döşeme türüne göre değişir.

Sprinter vip araçları hakkında daha fazla tasarım ve bilgi için Mercedes Vip kategorimizi inceleyiniz.

Vip Servis Aracı Sprinter
Vip Servis Aracı Sprinter

Sprinter Araç Fiyatları

Vip çevirmek için Sprinter araçların sıfır veya 2. el olması fark etmez. Aracınız için hazırlanacak projeden sonra size özel bir tasarım uygulayabiliriz. Sıfır araç alımı için Mercedes Sprinter fiyat listesini inceleyebilirsiniz. https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/sprinter-servis/fiyat/2023