Skip to content Skip to footer

VIP Sprinter Business Trip, modelimiz çoğunlukla iş gezilerinde kullanılan bir tasarıma sahiptir. Geniş iç hacmi ile genel olarak istediğiniz her türlü aksesuar için yer açabilirsiniz. Uzun iş gezilerinde ekip olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsteğe göre araç içerisinde lavabo ve wc alanı açılabilir.

VIP Sprinter İç Aksesuarları

VIP Sprinter Business aracınızın içerisinde 6 adet tekli makam koltukları mevcuttur. Bu koltuklar masaj, ısıtma ve soğutma gibi ek özelliklere sahip olup ayrıca koltuk sırtı ve oturakları yatar pozisyona geçebilmektedir. Araç içerisinde her yolcu için ayrı bir elektrikli masa bulunmaktadır. Yolculuk esnasında bilgisayarınızla rahatça çalışacağınız veya yemek yemek için geniş bir alan sunmaktadır.

Araç içerisindeki kaplamalar orijinal deri veya isteğinize göre suni deri tercih edilecek şekilde hazırlanmaktadır. Aracın içerisinde 43″ android led tv mevcut olup, sinema tipi ses sistemi ile yolculuğunuzu sinema salonundaymış gibi hissedersiniz. Ayrıca nofrost bir buzdolabı ve sunum için minibarınız mevcuttur. Soğuk veya sıcak içecekleriniz depolanması için tüm detaylar düşünülerek hazırlanmıştır.

Özel eşyalarınızın saklanması için şifreli bir kasa veya dolap çekmeceleri mevcuttur. Elbiseleriniz için mini bir gardırop ile ütüleri bozulmadan eşyalarınızı asabilirsiniz. İsteklerinize özel olarak mikro dalga eklenebilir. İyonik hava temizleyici ile daha rahat bir yolculuk ve daha verimli uyku yaşarsınız. Uzun yolculuklarınızı daha eğlenceli hale getirebilmek için Playstation eklyebiliriz.

VIP Sprinter Elektrik Detayları

Aracınızın içerisindeki tüm elektrik tesisatı farklı ve yeni bir tesisat ile sağlanmaktadır. Aracın orijinal tesisatına hiç bir şekilde müdahale edilmez ve garantisi bozulmaz. Özel yanmaz kablolar ile güvenliğinize önem verilmektedir. 2KW lık güçlü bir invertöre ve isteklerinize özel ek akü sistemi ile aracınızı hiç çalıştırmadan uzun süre boyunca ek güç kaynağınızı kullanabilirsiniz.

Araç içerisindeki aydınlatma isteğe özel olarak hazırlanır ve her an için farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Özel aydınlatma seçeneği ile uyku zamanı loş bir ortam oluşturabilir. Toplantı zamanı daha aydınlık bir alan hazırlayabilirsiniz.

Araç içerisinde her yolcu için özel olarak 220v priz, usb şarj istasyonu ve tv bağlantısı için HDMI soketleri mevcuttur. Her yolcu için özel olarak bir cep ve mini bar bulunmaktadır. Araç içerisindeki perdeler ister otomatik, ister manuel olarak kullanılabilmektedir.

 

VIP Sprinter Business Trip

VIP Tasarımlar;

Mercedes VIP araç tasarımları buraya tıklayınız. Volkswagen VIP araç tasarımları için buraya tıklayınız.

ULTRA VIP TEKNOLOJİ A.Ş.

KONUM : Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11A Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

Aytaç    : +90 546 293 3465

info@ultravip.com.tr

www.ultravip.com.tr