Skip to content Skip to footer

Mercedes Vip modelleri ve araç içerisindeki tüm detaylar için fiyat teklifi alabilirisiniz. Aşağıda örnek modellerden seçim yaparak kendi aracınıza en uygun tasarımı kişiselleştirebilir veya farklı tasarımlar üzerinden kendini aracınıza uyacak vip dizayn modelini seçebilirsiniz. Mercedes aracınızın vip yapımı için gereken zaman ve en uygun fiyat bilgisi almak için müşteri temsilcilerimle hemen irtibata geçiniz.

Mercedes Vip Vito, Sprinter ve Viano Modelleri

Mercedes Vito Vip Fiyatları, aracınızın görselliği ile başlayan bu fiyatlandırma iç özelliklerine göre değişmektedir. Araç içerisindeki kumaş veya derinin malzemesine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Vip aracınızın iç dizaynı tasarlanırken kullanılan hakiki deri ile alkantara kumaşın kalitesi dikkate alınır. Araçların içerisinde kullanılan vip buzdolabı, motorlu ara bölme ile televizyon, elektrikli masajlı ve klimalı koltuk fiyatları belirler. Ayrıca vip aracınızın tavan modeli de May Bach veya Yıldız Tavan olarak seçilebilir. 

Vito vip yapımında aracın içerisindeki detaylar tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır. Vip aracınızın iç dizaynı için tasarlanan örnek model üzerinde size özel dokunuşlar olacaktır. Mercedes Vip dizayn için hazırlanan tasarımlar vito modellerinin tümüyle uyumludur.

 

Mercedes Marka aracınızın iç dizayn işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mercedes marka aracınızın iç dizayn tadilat veya onarım işlemleri bizden teklif alabilirsiniz. Aracınızın modelini belirterek size en uygun iç dizayn tasarımını uzman ekibimizle seçebilirsiniz. Aracınıza en uygun tasarımları sizinde tercih ettiğiniz detayları ekleyerek kişiye özel bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Özel iç dizayn tasarımına sahip vip aracınızı ister ticari olarak ister kişisel olarak kullanabilirsiniz. Aracınıza değer katan tasarımın kalitesini belirleyerek vito, sprinter veya crafter modellerine en uygun fiyat avantajını sunarız. Sizin tercih ettiğini deri veya kumaş tasarımları ile aracınız kaplanır ve yine sizin tercih ettiğiniz koltuk modeli aracınıza monte edilerek tamamen sizin istediğiniz bir dizayna sahip vip aracına sahip olursunuz.

Vip Mercedes Modelleri
Vip Mercedes Modelleri

Şimdi yeni Mercedes-Benz Hafif Ticari Aracınızı doğrudan Mercedes-Benz’den alabilirsiniz. Bilgi alın