Skip to content Skip to footer

Vip Araç Döşeme Döşeme Hizmeti için araçlarınıza ait proje ve çizimler yapılarak en uygun tasarımlar uygulanır. Vip iç dizayn hizmeti yapılırken en önemli aşamalardan birisi döşeme uygulamasıdır.

Size özel Vip aracınızın iç döşeme uygulaması tamamen el işçiliği ile hizmet sunmak ve kataloglarımızda yer alan en kaliteli malzemeleri seçerek işlemleriniz tamamlamak. Koltuk döşeme, yan kütle döşeme, zemin döşeme ve tavan döşeme uygulamaları için hazırlanan kumaş veya deri ile aracın iç tasarımına en uygun malzeme kullanılır ve el işçiliği ile hazırlanır.

Araç içi döşeme uygulaması sadece arka bölmeye değil şoför bölmesine de uygulanmaktadır. Şoför koltuğu, kapı iç kısım döşemesi, torpido döşemesi ve ön gövde döşemesi yapılır. Bu döşemeler ister deri ile isterseniz alkantara kumaş ile yapılır.

Ultra Vip İç Döşeme Suni deri veya orijinal deri ile hazırlanmış döşemeler aracın kalitesini fazlasıyla ortaya çıkarır. Vip araç içerisindeki en kaliteli hizmet sunmak başarımızın anahtarıdır. Araç içerisinde yer alan her türlü detay değişikliği yapılmaktadır.

İç döşeme uygulamasında isterseniz koltuklara kullanılan deri veya alkantara kumaş kapı iç kısmına uygulanabilmektedir. Bu şekilde daha tarz bir hava katar. Aracın iç döşemesinin uygulaması ne kadar kaliteli ise tasarımında o kadar kaliteli olmasını isteriz. Çünkü kaliteli bir malzemeyi usta bir işçilik ve şık bir tasarımla ama mükemmel bir şekle getirebiliriz.

Vip Araç Döşeme Fiyatları

Vip iç döşeme fiyatları araç içerisinde kullanılan hammaddenin kalitesine göre değişir. Ayrıca araç içerisinde kaplanacak alanlarda dahil edilerek fiyata etki gösterir. Örneğin; aracınızın döşemesini yaptırmadan önce en uyumlu renk seçimini yaptığınızdan emin olun.

Seçim yapmanız için numune malzemeler ile test yapabilirsiniz. Araç iç döşeme ile ilgili aradığınız her şeyi iç dizayn kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Deriler hakkında daha detaylı bilgi almak için Vikipedi sayfasını inceleyebilirsiniz. https://tr.wikipedia.org/wiki/Suni_deri