Skip to content Skip to footer

Vip araç tavanları, özel tasarımları ile ister en beğenilen modellerden isterseniz size özel bir tasarımla vip aracınızın veya binek araçlarınızın tavanlarını yaptırabilirsiniz. Vip araç tavanları genellikle maybach tavan veya yıldız tavan olarak adlandırılmaktadır. Suv veya binek araçlar için ise yıldız tavanlar tercih edilmektedir. Suv aracınızın daha havalı görünmesi için yıldız tavan yaptırabilirsiniz. Fiber kablolardan gelen ışık, karanlık bir akşamda yıldızlara bakmanın tadını vermektedir.

Yıldız Tavan kaplaması öncesi aracınızın tavan yalıtımı yenilenir ve elektrik tesisatı uygulamaya uygun olarak çekilir. Yıldız tavan için tavan kalıbına uygulanması gereken delikler açılır ve fiber kablolar tek tek tavan deliklerinden geçirilerek rgb cihazına bağlanır. İsterseniz tek ışık olaraktan yapabilirsiniz. Tavan uygulamasının durumuna göre hareketli yıldız, kayar yıldız görselleri uygulanır.

Maybach Tavan uygulaması da yıldız tavan kadar güzel ve farklı bir tasarım sunar. Genellikle vip araçlara uygulanır. Maybach tavan modelleri, turizm için kullanılan vip araçlara, ofis olarak kullanılan vip araçlara veya kişisel kullanıma uygun vip araçlarda tercih edilir. Maybach tavan modellerinin uygulamasında aracın iç tasarımı dikkate alınarak kesimler, kaplamalar veya renkler tasarıma en uygun şekilde hazırlanır. Kişiye özel bir tasarım istenirse tavanda sizin tercihine bağlı bir tasarım hazırlanır ve ışıklandırması yapılır. RGB tavan uygulaması için tavana göre hazırlanmış kalıba gerekli tasarım motifleri eklenir. Bu motiflerin arka kısmına rgb ışıklandırmayı tavana yayacak mika malzemeler kullanılmaktadır. Aracın iç kısmını aydınlatması için tasarımın motifleri en ergonomik şekilde uygulanır. Aydınlatma seviyesi tasarım uygulamasına bağlıdır. İç tesisat ile gelen elektrik akımı için kullanılan kabloların da bu akıma uygun olması gerekmektedir.