Skip to content Skip to footer

Vip Araç Modelleri kategorimizde aradığınız tüm araç modellerine ait vip iç dizayn tasarımları arasında en beğendiğiniz vip dizayn tasarımı seçebilirsiniz. Aracınıza özel uygulanacak tasarımlar el işçiliğiyle hazırlanarak en ufak detaylar bile titizlikle yapılmaktadır. Vip araç modellerinin kişiye özel olarak tasarlanması için hazır kütle modelleri yerine el yapımı ahşap işçiliği ile hazırlanmış ve tamamen aracınıza özel olarak modellenmiştir. Ahşap tasarımlarımızın en önemli özelliklerinden biride suya ve darbeye dayanıklı olarak hazırlanmasıdır. 

Mercedes Vip Modelleri
Mercedes Vip Araç Modelleri
Volkswagen Vip Araç Modelleri
Volkswagen Vip Araç Modelleri
Vip Ford Modelleri
Ford Vip Araç Modelleri
Renault Vip Modelleri
Renault Vip Araç Modelleri
Peugeot Vip Modelleri
Peugeot Vip Araç Modelleri
Citroen Vip Dizayn
Citroen Vip Araç Modelleri
İveco Daily Vip Dizayn
İveco Daily Vip Dizayn
Opel Vivaro Vip Dizayn
Opel Vivaro Vip Dizayn
Toyota Hiace Vip Dizayn
Toyota Hiace Vip Dizayn
Hyundai Staria Vip Dizayn
Hyundai Staria Vip Dizayn

Ağaç kütleleri oyularak hazırlanan modeller uzun ömürlü ve daha sağlıklıdır. Araç içerisindeki tüm ölçümler yapılarak hazırlanan kütle modelleri zamanla ses yapmaz veya yerinden asla çıkmaz. Ahşap kütleler modüler olarak vidalanıp herhangi bir arıza veya bakım sırasında vidalarından sökülerek kolayca tekrar monte edilebilmektedir. Aracınızın iç aksamında kullanılan elektronik malzemeler için yeni bir tesisat kullanılır ve aracınızın garantisi asla bozulmaz. Araç içerisindeki elektrik tesisatı yanmaz ve darbelere dayanıklı kauçuk kaplamalı olup atex (yanıcı ve patlayıcıya dayanıklı) sertifikalıdır. 

Vip Araç Fiyatları

Vip araç modelleri kategorimizde aracınızın iç dizaynı için seçtiğiniz modele göre fiyat verilmektedir. Vip araç fiyatları özel tasarımlarına göre değişmektedir. Vip aracınızın içinde kullanılan iç döşeme hakiki deri, suni deri veya alkantara kumaşa göre veya elektrik tesisatı ve donanımına göre fiyat değişikliği göstermektedir. 

Ticari Vip Araçlar

Kişisel kullanıma uygun vip araç modelleri size özel olarak tasarlanmakta olup, ticari kullanıma uygun vip araç modelleri için dilerseniz yine firmanıza özel tasarımlar veya kataloglarımızdan beğendiğiniz tasarımları araçlarınıza uygulayabiliriz. Arabalarınızın iç dizaynı için beğenmiş olduğunuz iç dizayn tasarımını bilgisayar üzerinden 3d modelleme yaparak uygulamaları gösterebiliriz. Aracınızın dış tasarımı da yine sizin isteklerinize göre dikkate alınarak farklı ve kişiye özel bir dış tasarım hazırlanabilir. 

Vip kategorisinde kullanılan araç modelleri için araç ön gövde veya orta konsol tasarımları da kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Aracınızın konforunu arttıran bu tarz tasarımların oto değeri açısından da oldukça fazla maddi değer kattığını unutmayın. Vip araçlar normal modellerine göre daha fazla satış önceliği göstermektedir. Özel tasarımlara sahip araçlar da satış sırasında ekstra avantajlarınız olmaktadır. 

Örneğini aracın içerisindeki televizyon, buzdolabı, buzluk, kahve makinesi, çay makinesi, elektrikli koltuk, masajlı koltuk, klimalı koltuklar bir çok dolu araçta göremeyeceğiniz özellikler olduğu için sizin aracınızın satış potansiyeli her zaman bir tık daha öndedir. Vip araç modellerimizin videolarını izlemek için Ultra Vip Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.