Skip to content Skip to footer

Vip Araç yaptırmak isteyin herkesin aklındaki ilk soru hangi araca Vip dizayn yaptırmalıyımdır. Bu konuda bir çok araç modelini görebilir veya duyabilirsiniz ama vip aracın uygulamasında en mantıklı araçların bir kaç tanedir.

Vip Araç Yaptırmak İçin En Uygun Araçlar

Özel bir vip araç sahibi olmanız için ilk tercihiniz Mercedes Benz Vito veya Volkswagen Caravelle modelleridir. VIP araçların yapımında kullanılan malzemelerin geneli bu araçlar için yapılmaktadır. Farklı marka araçların yapımında ise özel üretim veya zorda olsa uyumlu parçaları bulmak için çabalamanız gerekmektedir.

Vip Araç

Yüksek tavan minibüslerde ise Mercedes Sprinter veya Volkswagen Crafter marka araçları seçebilirsiniz. Kısacası vip araç yaptırmak için genel olarak Mercedes ve Volkswagen markalarını çok sık duyacaksınız. VIP dizayn üretimi yapan firmalar için araçların markası çok önemli değildir. Çünkü araç içerisinde uygulanacak tüm işlemleri sıfırdan yapmaktadırlar.

Özel Üretim Vip Araçlar

VIP aracınızı yaptıracağınız zaman özel üretim yapan firmaları tercih etmeniz hem kaliteli işçilik hem de uygun fiyat avantajı sağlar. Farklı marka araçlarda kullanılan yapı ve ölçülerin uyumu için özel bir üretim yapmanız gerekmektedir. Buda maliyet olarak yükse tutabilir ama istemiş olduğunuz özel tasarımı ortaya koyar.

Kişiye Özel Araç İç Tasarımı

Kişiye özel vip araçlar iç tasarımları tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır. VIP araçların iç detayları klasikleşen yapısından ziyade size özel ve sizin tercihlerinize uygun olarak tasarlanabilmektedir.

VIP araçlar ile ilgili tasarımları incelemek için Vip araç modelleri kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.