Skip to content Skip to footer

Ultra Vip Dizayn olarak 2016 yılından bu yana devam eden iç dizayn serüvenimize “ULTRA VIP TEKNOLOJİ A.Ş.” olarak devam edeceğiz. Araç iç dizayn sektöründe büyük başarılara imza attık. Mercedes, Volkswagen, Ford, Fiat, Citroën ve Peugeot gibi Türkiye de en çok tercih edilen markaların panelvan ve minivan modellerinin iç dizaynını en kaliteli ve konforlu tasarımlarla mükemmel bir hale getirdik. Yılların verdiği tecrübe ve başarıların sonunda firmamızı bir adım daha ileri götürerek yurtdışında da bu tarz araçların iç dizayn işlemlerine başlamış olduk. Firma olarak en büyük başarımız tecrübeli ve profesyonel ekibimizden gelmektedir. Büyük özen ve titizlikle hazırlanan araçların iç dizayn tasarımları ve uygulamaları kaliteli ürünlerle muhteşem sonuçlar vermektedir.

Vip araç dizaynında üst sıralara gelerek müşterilerimizin tercihlerine saygı duyup isteklerine karşılık vermek en büyük gayemizdir. Özel vip araç tasarımları ile her zevke ve tercihe uygun modellerimizin olması sektörde devam etmemizi sağlamıştır.

ULTRA VIP DİZAYN TASARIMLARI

Vip dizayn sektöründe ultra lüks vip tasarımları olarak adlandırılan tasarımları uygulanabilecek her araca uygulamaktayız. Aracınızın iç dizaynı hazır malzemeler yerine %100 el işçiliği ile hazırlanıp her detaya uygun malzemeler ile tasarlanmaktadır. Araca özel tasarımlarımız sizin beğendiğiniz ama aracınıza uygun olmayacağını söyledikleri tasarımları da el işçiliği bir çalışma ile uygulayabiliriz.

Klasik tasarımlardan daha çok modern ve teknolojiye uygun tasarımları tercih ediyoruz. Müşterilerimizin vip araçlarında konforlu ve keyifli bir kullanım sağlaması için en lüks tasarımları aracınıza uyguluyoruz. Aracınızın tavan tasarımları, yan kütle tasarımları, zemin tasarımı, koltuk tasarımı, minibar tasarımı, buzdolabı ve kahve makinelerinin tasarımları da dahil her model tasarımı sizin isteklerinize uygun hale getiriyoruz.

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.

Ultra Lüks tasarımların uygulandığı vip araçlarınızda ambiyans aydınlatma, tavan rgb aydınlatma ve koltuk kenarı gibi detay aydınlatmalar sizlerin zevk ve tercihine uygun olarak uygulanmaktadır.

ULTRA VİP TASARIMLAR VE ULTRA TEKNOLOJİ

Ultra vip tasarım ve ultra bir teknoloji ile birleştirdiğimizi araç içi tasarımlarınızda hemen hemen herşeyi tek bir panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. Aracınızın tavan ışıklarını, ambiyans ışıklarını ve zemin gibi tüm detay ışıklarını açıp kapatmak veya renk değiştirmek için elinizin altındaki tablete dokunarak yapabilirsiniz. Tek bir dokunuşlar kahve makinenizi veya çay makinesini aktif edebilir, buzdolabı gibi ek donanımları aktif pasif konuma getirebilirsiniz. Otomatik kapı kontrolü, tv ara bölme kontrolü, koltuk kontrolü, perde kontrolü, gizli masa kontrolü, vip kamera kontrolü gibi sınırsız seçenek ve imkanlara sahip vip aracınızın tüm kontrolünü elinizin altındaki tablete dokunarak yapabilirsiniz.