Skip to content Skip to footer

Transporter Vip İç Dizayn Maliyetleri araç içerisindeki tasarım ve kullanılan materyal kalitesine göre değişmektedir. Aracınızın vip dönüşümünde iç kütle tipi yanı tasarımı size özel olacak şekilde hazırlanır ve yapım süreci başlar. Belirlenen kalıplar hazırlanır ve kumaş yada deri kaplama ile kaplanır. Kaplanan modüllerin içerisine istemiş olduğunuz çay makinası, kahve makinası, buzdolabı, buzluk, minibar, televizyon ünitesi, perdeler ve koltuklar monte edilir.

Transporter Vip Dizayn Yapımı

Sadece aracın yan kısımlarında bulunan kütlelere monte edilen araç ve gereçler tamamen kullanıma uygun şekilde en ergonomik tasarıma göre yerleştirilir. Aracınızın zemini halı kaplama, mdf ile kaplama veya metal kaplama çeşitlerinden biri seçilerek alt tabanın yalıtımı yapılır ve seçilen kaplama üzerine kaplanır.

Tavan yapımında da yine aynı şekilde yalıtım malzemeleri kullanılır. Ses ve ısı yalıtımı yapılan tavanın maybach tavan veya yıldız tavan gibi vip tasarımlara uygun kaplaması yapılır. Klasik tavanların aksine rgb renk seçeneklerine sahip tavanın elektrik tesisatı akımı kontrol edilir. oto dizayn Işıklandırma seçenekleri tavan, yan kütleler, koltuklar, ambiyanslar gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Vip Dizayn Maliyeti

Transporter vip aracınızın iç kısmında bulunan her malzeme el işçiliği ile hazırlandığı için herhangi bir kusur kalmayacak şekilde kaplamaları yapılarak iç dizayn tasarımı hazırlanmış olur. Transporter vip iç dizayn maliyetlerini her zaman kullanım şekline göre hizmet vermekteyiz.

Ultra lüks tasarımlara sahip Transporter marka minibüsünüz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Volkswagen marka araçların tasarım örnekleri için aşağıdaki linkleri inceleyiniz.

Sizin için en uygun Transporter T7 Vip Araç İç Dizayn Modelleri için buraya tıklayınız. Aracınızın en iyi tasarıma sahip olması için sizinle oluşturacağımız vip tasarımları araçlarınıza en kısa zamanda ve en uygun fiyata hizmet vermekteyiz.

Wolksvagen Transporter T6 Vip Araç İç Dizaynı için tıklayınız. Transporter modelleri hakkında daha fazla detaylı bilgi almak içi bizi arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

Transporter T5 Vip Araç İç Dizayn modeller için tıklayınız. En Şık vip araca sahip olmak için bizi arayın. Kişisel veya ticari olarak kullanacağınız vip aracınızı en uygun maliyetlere en hızlı şekilde size teslim ediyoruz.

Transporter Panel Van Yine güçlü, yine sağlam, yine tutumlu. 989.000 TL’den başlayan fiyatlarla Volkswagen bayilerinde. Detaylı bilgi için ticariarac.vw.com.tr adresini ziyaret ediniz.