Skip to content Skip to footer

Transporter İç Dizayn marka araçların iç dizaynına ait detayların ve uygulama kısmında çıkan fiyatlar aracın iç tasarımına göre değişmektedir. İç dizayn uygulaması aracın modeline göre uzun veya kısa şase tipine göre, araçta kullanılan deri ve kumaş döşemenin fiyatına göre farklı sonuçlar çıkmaktadır.

Transporter İç Dizayn Döşeme Fiyatları

Vip araçların maliyet kısmına büyük bir bölümü aracın içinde kullanılan hammadde fiyatına göre hesaplanır. Örneğin hakiki deri kullanılan bir tasarım fiyatı, suni deri kullanılan bir tasarıma göre yüzde yüzlük bir fiyat farkı gösterir.

Volkswagen İç Dizayn

Transporter iç dizayn Araçların sadece döşeme değil, araç içi elektrik tesisatı da gözle görünmeyen büyük harcamaların yapıldığı diğer bir detaydır. Örneğin, aracın içerisinde kullanılan televizyon, buzdolabı, klima, kahve makinası ve aydınlatma için kullanılan ledlerin harcadığı akım hesaplanarak en uygun kablolar kullanılır. Bu nedenle araç içi tesisatın hazırlanma aşamasında titizlikle her bölümde ölçüm yapılmalıdır.

Transporter İç Dizayn Vip Oto Elektrik

Piyasadaki standart kabloların aksine yanmaz kablolar vip araçlar için tercih edilmesi gerekir. Vip araçlar büyük maliyetler ve emeklerle hazırlandığı için ufak bir kaçak ile tüm aracın heba olmasının önlenmesi gerekmektedir.

Vip Araç Garanti ve Güvenlik

Standart kabloları kullanan bir aracın garantisinde yetkili servisler hiçbir şekilde sorumlu değildir. Transporter iç dizayn dünyasında oldukça fazla tercih edilmektedir.

Transporter İç Dizayn uygulamaları

Transporter tarzı araçlarda

Transporter İç Dizayn Fiyatları

Vip Ara Bölme Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından tv görmenizi sağlar.

Vip Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Transporter Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Volkswagen Transporter Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://ticariarac.vw.com.tr/fiyat-listesi/