Skip to content Skip to footer

Sprinter Vip Servis Aracı Star, ultra lüks tasarımı ile göz alıcı bir konfor sunar. Özel iç dizayn tasarımı ile bir çok modeline göre oldukça keyiflidir. Yıldız tavan, her yolcu için ayrı masa, kahve makinesi, kapılı ara bölme televizyon mevcuttur.

Vip Ara Kapı Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden açılır/kapanır komutlarını almaktadır.

Vip Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Sprinter Vip Servis Aracı Fiyatları

Sprinter servis araçları yapısı gereği ile ultra lüks olarak geçmektedir. İçerisindeki lüks dizayn ve hakiki deri ile kaplanmış döşemesi kalitesini göstermektedir. Ultra lüks bir servis aracına sahip olmak için hazırlanmış bu tasarımda isteklerinize göre düzenleme yapılır.

Vip Servis Aracı Maliyetleri

Vip servis aracı maliyetleri tamamen isteklerinize ve seçimlerinize göre belirlenmektedir. Ultra lüks araçlar, standart vip araçlar ve orta segment olarak 3 ayrı sınıfa ayırabiliriz. Vip taşımacılıkta kullanılan servis araçları mobil bir ofis olarak da kullanılır.

Vip Servis araçları kişiye veya kişilerin kullanımına göre dizayn edilmektedir. Aracınızdaki yolcuların isteklerine cevap verebilecek şekilde hazırlanan vip servis araçlarının iç dizaynı ultravip te yapılmaktadır.

Sprinter Vip Servis Aracı Star

Diğer Sprinter Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Mercedes Benz Sprinter Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr

Mercedes Vito Vip Yeşil Tasarım
Mercedes Vito Vip Yeşil Tasarım ile Aracınızın Size Özel İç Dizayn Vito Araba En Uygun Fiyatlara Sadece UltraVip.com.tr den alabilirisiniz
Mercedes Sprinter Vip Dizayn – n1
Mercedes Sprinter Vip Dizayn Tasarımları ile Ultra Lüks Araç İç Dizayn Hizmeti veya Montajı En Uygun Fiyatlarla Sadece UltraVip.Com.tr de Ücretsiz Projelendirme
Mercedes Vito Vip Dizayn – Yıldız
Mercedes Vito Vip
Mercedes Vito Vip Dizayn Tasarımımız Yıldız Tavanlı May Bach Koltuklu ve Deri Kaplamalı Olup En İyi Mercedes Vito Vip Fiyatları Sadece UltraVip.Com.tr de