Skip to content Skip to footer

Renault Trafic Vip İç Dizayn, iç hacmi ile geniş bir alana sahip olan modelin vip dizayn uygulamasında oldukça kullanışlı bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Genel anlamda vip dizayn yapılmış trafic modellerini görmek zor olsa da tamamen tercihe göre hazırlanmaktadır.

Reno marka vip aracınızın iç detayları müşterilerimizin isteklerine göre hazırlanır ve dizayn çalışması yapılır. İç koltukları vip dizayn için hazırlanan özel kumaşlar ile kaplanarak tamamen hakiki deriler kullanılır.

Vip Renault Marka Trafic Model aracın ışıklandırması ve ambiyans aydınlatmaları müşteri talebine göre hazırlanmaktadır. Özel ve ultra lüks tasarımlarımızı aracınıza uygularken belirtmiş olduğunuz tüm değişiklikler eklenir.

Vip aracınızın içerisinde kullanılan deri döşeme talebe göre hakiki veya suni deri kullanılabilmektedir. Tavan ve yan döşemeler alkantara kumaş kullanılarak hazırlanmaktadır. Seçtiğiniz renk ve model yapısına en uygun kumaş tercihi için profesyonel ekibimiz size yardımcı olacaktır. Trafic modeli araçlarda kullanılan tavanlar May Bach veya yıldız tavan olmaktadır.

 

Renault Trafic Vip İç Dizayn Oto Döşeme ve Koltuk Montaj Hizmeti ile Aradığınız En Uygun Fiyatlar Sadece UltraVip.Com.tr de

Renault Trafic Araç Fiyatları

Renault marka araçların vip yapımında genellikle araç içerisindeki dizayn belirlenir ve karar verilen tasarımın onayından sonra fiyatlandırılır. Aracın sıfır veya 2. el olması tamamen müşteri isteğine kalmıştır. Sıfır araç fiyatları için https://ticari.renault.com.tr/ticari-araclar/yeni-trafic-panelvan.html

Renault Trafic Vip Dizayn Fiyatları

Vip dizaynı için kullanılacak tasarımlara göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. https://ultravip.com.tr/renault-vip-modelleri/ kategorimizden beğendiğiniz araç iç dizayn modeline göre fiyatlandırma yapılır.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr