Skip to content Skip to footer

Renault Master Vip Araç Dizaynı, geniş iç hacmi ve yakıt tasarrufuyla dikkat çeken Renault Master minibüsler vip yapımında sıkça tercih edilmektedir. Geniş bir alana sahip olan Master modelinin iç dizaynında genellikle geniş aileler veya ofis kullanımına ihtiyaç duyan müşterilerimiz tercih etmektedir.

Özel çalışma alanlarında da kullanılan Master modelinin bu çalışmasında mobil parti arabası olarak kullanılmıştır. İç dekorasyonunda kullanılan malzemelerin kalitesi 1. sınıf olup tamamen ses ve görsel efektlerin ön planda olduğu bir tasarım ortaya çıkmıştır.

Renault Master Disco Vip Parti Limuzini

Yüksek ışıklı parti ortamı ve mobil disko diyebileceğimiz bu limuzin modelini Renault Master araca uygulayarak daha eğlenceli ve keyifli bir araç iç dizayn modeli ortaya çıkarılmıştır. Araç içerisinde lavabo, bar gibi her türlü ihtiyaç mevcuttur.

Mobil Vip Parti Limuzini modelimiz de karşılıklı 2 koltuk bölümü hazırlanmıştır. Koltukların arasında kalan platforma bar ve lavabo hazırlanmıştır. Bar altı depolama bölümü ve soğuk hava haznesi mevcuttur. Araç içerisindeki içeceklerin devamlı soğuk kalmasını sağlayan bu bölme geniş hacmi ile yüksek miktarda içecek depolayabilirmektedir.

Aracın arka kısmında amfi ve güç kaynakları mevcut olup uzun süre mobil olarak eğlenceli bir ortam kurmanıza olanak sağlıyor.

Renault Master Vip

Renault Master Vip Araç Fiyatları

Renault Master aracınızı vip çevirmek için 2.el veya sıfır olması fark etmez. Sıfır araç almak için https://ticari.renault.com.tr/ticari-araclar/master-panelvan.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Mobil vip parti limuzini olarak tasarlanması için fiyatlarımız araç içerisindeki dizayn ve özelliklere göre değişmektedir. Renault marka araçların vip modellerini incelemek için https://ultravip.com.tr/renault-vip-modelleri/ sayfamızı ziyaret ediniz.