Skip to content Skip to footer
MERCEDES-BENZ SPRINTER VIP LÜKS TUVALET & Tekerlekli Sandalye

Tüm detayları düşünülmüş ve konforu ile her türlü imkanı karşılayan ultra lük vip engelli yolcular için tasarlanmış araç . En kapsamlı el işçiliği ve en son teknoloji, VIP özellikleri ve iç tasarım dizaynına ek olarak Mercedes-Benz V-Serisi ve Sprinter temel alınarak sağlanmaktadır. Engelli taşıma aracı modeli, benzersiz VIP Van şaheserlerinin sınırsız tasarım yaratımına olanak tanır.

Ayak dayamalı, koltuk ısıtmalı, koltuk soğutmalı ve masaj fonksiyonuna sahip, tam yatar konuma ayarlanabilen tamamen elektrikli V-Serisi koltuklar, eşsiz oturma konforuna ve lüksün keyfini sürmeye olanak tanır.

MERCEDES-BENZ SPRINTER VIP LÜKS TUVALET & Tekerlekli Sandalye

Yolculuklarda konfor ve lüks için tekerlekli elit bir ofis tasarladık. Engelliler için özelleştirilmiş tuvalet mevcuttur. Konforlu koltuklar ve uyku alanları Mercedes ve MAYBACH’in konforlu çok fonksiyonlu koltukları, uzun bir yolculuk sırasında vücudun rahatlamasına olanak tanır. Sırt ağrısından endişeleniyorsanız koltukları yatak haline getirmek, zihnin tazeliğini korumasını sağlamak kurtuluş olacaktır. Avrupa’nın önde gelen üreticilerinin yumuşak derilerine dokunarak kaliteyi hissedeceksiniz.

Bölmeler

Ses geçirmez bir bölme, telefon görüşmelerinin, muhatapla yapılan özel görüşmelerin gizliliğini korumaya veya sadece işe odaklanmaya yardımcı olacaktır. Kişisel alanınızı personelin konumundan güvenilir bir şekilde ayırır. Akıllı cam ve multimedya kurulumu için bir temel görevi görür.

Aydınlatma ve multimedya

Benzersiz çok seviyeli aydınlatma, kabindeki atmosferi belirler. Tavan aydınlatması iş süreçleri için gün ışığı sağlar. Dekoratif aydınlatma, modern multimedya aracılığıyla eğlence içeriğini izlerken rahatlamayı ve maksimum düzeyde sürüklenmeyi teşvik eder. Gelişmiş iletişim imkanı tüm dünya ile kesintisiz iletişim sağlayacaktır. Tablolar ve ek seçenekler Belgelerle çalışmanız, dizüstü bilgisayar kullanmanız veya küçük bir öğle yemeği yemeniz mi gerekiyor? Rahat bir çalışma masası olmadan bu mümkün değildir. Masanın mekanik veya elektronik bir düzeni var ve güvenilir bir asistan olacak. Geri çekilebilir çubuk, kasa veya buzdolabı, modern ofisin yardımcı işlevleridir. İç tasarımın rengi En iyi İtalyan ve Alman derisinden yapılmış özel tasarım döşemeler, sahibinin statüsünü vurgulayacaktır. Benzersiz renk çözümleri seçmek için ilham alın. Hayatta halihazırda uygulanan olanaklar hakkında bilgi edinin.