Skip to content Skip to footer
Volkswagen T6 Multivan Transporter Vip İç Dizayn

Bu tasarımımızda Volkswagen Transporter T6 serisi Ultra Lüks Vip modeline yakından bakıyoruz. İster bir iş adamı olun ister geniş ve lüks bir ulaşım seçeneğine ihtiyaç duyan bir aile olun, Transporter serisi kesinlikle sizi etkileyecektir. Şık tasarımı, konforlu iç mekanı ve özelleştirilebilir özellikleriyle bu minibüs, stil ve işlevselliğin mükemmel birleşimini sunuyor. Transporter serisinin etkileyici iç mekanını keşfederken, yoldaki performansını incelerken ve kişiselleştirme seçeneklerini sergilerken hayran kalacaksınız. Volkswagen Transporter serisi Vip Lüks Van’ları ulaşımda en iyiyi arayanlar için en iyi seçim haline getiren şeyin ne olduğunu görmek için aracınızın iç dizaynını değiştirerek daha konforlu kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve lüks minibüsler dünyasında kendi deneyiminizi yaşamak bizi arayın.

Volkswagen T6 Multivan Transporter Vip İç Dizayn

Transporter Vip Dizayn Modelleri ve fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin. Aracınıza en uygun tasarımı sizinle seçelim ve en kısa zamanda en uygun fiyat avantajı ile uygulayalım.

Transporter Vip Dizayn

Transporter Vip Dizayn, araçlarınızın tüm detayları dikkate alınarak aradığınız en güzel tasarımı ultravip’ te bulabilirsiniz. Ücretsiz proje ve tasarım hizmeti ile aradığınız vip transporter araca en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Orijinal tasarımlarımız ile aracınızın kişiye özel tasarlanarak hazırlıyoruz. Sadece size özel bir tasarıma sahip olan transporter t6 vip aracınızın iç döşemesi hakiki deri ile kaplanarak uzun yıllar kullanırsınız. Vip t6 transporter araçların zemin uygulaması tamamen ses ve ısı yalıtımı test edilerek hazırlanır.

Transporter T6 Multivan Vip Dizayn işlemleri sırasında aracınızın orijinal kısımları asla değiştirilmez. Aracın plastik trimlerine kaplama veya boya yaptırabilirsiniz. Şoför bölmesi ve direksiyon alkantara veya hakiki deri ile kaplanır. Araç içindeki ışıklandırma sistemi kontrol paneli üzerinden kontrol edilmektedir. Yıldız tavan uygulaması veya maybach tavan uygulaması için araç tavanı öncesinde ses ve ısı yalıtımı yapılarak hazırlanır. Aracınızın tavan uygulamasında elektrik tesisatı çekilir ve kablolar güçlendirilir. Tavan ışıkları kontrol panelinden kontrol edilir ve rgb ışıklandırma özelliği sayesinde farklı renk seçeneklerini kullanabilirsiniz. Volkswagen marka transporter aracınızın vip dönüşümü sırasında her detay müşterilerimize fotoğraflı ve videolu olarak gönderilir. Vip aracınızın tüm detayları sizinde bilginiz dahilinde adım adım işlenir. Vip aracınızın iç dizaynı sizin hayaliniz ve bizim tecrübemizle birleştirilerek yeni bir iç dizayn tasarımı ortaya çıkarılır.

Transporter aracınızın için uygulaması yapılacak tüm detaylar için İç dizayn hizmetleri kategorimize tıklayınız. Transporter marka araç modelleri incelemek ve yeni bir transporter araç almak için VW Ticari Araç sitesini inceleyiniz.