Skip to content Skip to footer

MERCEDES BENZ VİTO İÇ DİZAYN VE BODY KİT UYGULAMASI

Ultra Vip Dizayn olarak vip dizayn sektöründe fiyat avantajı ile istediğiniz model aracın en konforlu, en keyifliş ve güvenli halde tasarlıyoruz. Vip araç dizaynı tasarlanırken ekibimiz tecrübesi ve bilgisi ile en iyi vip araç tasarımı hazırlanmaktadır.

Ultra Vip Vito Maybach Dönüşüm

Ergonomik ve Minimal Tasarımlar

Vito aracın iç yapısına uygun bir tasarımı özel tasarımcılarımız hazırlıyor. Sizden gelen tavsiye ve istekleri dinleyerek tasarımcılarımız keyifli ve konforlu bir tasarımı en kısa sürede size sunuyor. Birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak aracınıza uygun en ergonomik sistem kullanılıyor. Tasarımcılarımızın tecrübesi sayesinde aracınıza uygun minimal tasarımlar ile içerisinde kullanılabilecek bütün araç ve gereçleri en özenli şekilde tasarlıyoruz. Elektronik, masaj, ısıtma ve tamamen fonksiyönel özelliklere sahip bir koltuk takımı, minibar, mini buzdolabı, kahve makinesi, led tv, playstation, ambiyans aydınlatma, yıldız tava veya maybach tava seçenekleriyle bir çok detaya sahip olacak aracınızı ve sizleri bekliyoruz.

MERCDES VITO İÇ DİZAYN

Mercedes tarafından üretilen ve vip konusunda oldukça başarılı tasarımlara sahip vito serisi son dönemlerde ülkemizde konforu ve kalitesi açısından yüksek sayılarda artış gösterdi. Bu tarz vip araçlar konusunda ciddi uygulamalar yapan firmamız Vito serilerinde en beğenilen dizaynlara sahiptir. Vip Vito Araç İç Dizaynı özellikle organizasyon şirketleri, oteller, havalimanı aktarmaları, turizim firmaları, lüks firmalar ve özel taksi şirketleri tarafından sıklıkla tercih edilmekte olup şahsi kullanımlarda da ilgi çekmektedir.