Skip to content Skip to footer

Peugeot Vip Traveller Expert İç Dizayn, 2024 yılında kullanılacak vip araçların başını çekecektir. Expert modelleri yeni iç dizaynı ile görsel şölen sunuyor. Araç iç hacmi, yakıt tasarrufu ve dizaynı ile tam bir vip araç görevi görmektedir.

Peugeot’ in son zamanlarda çıkardı hem binek araçlar hem de ticari araçlar görsel ve kullanım açısından oldukça başarılıdır. Ayrıca vip araç tercihlerinde de kendini göstermektedir. VIP oto denilince akla gelen vito, transporter ve caravelle ye rakip olarak göstermek oldukça doğru olur.

Vip araçların en büyük özelliklerinden biri süspansiyondur. Expert araçların süspansiyonu bu konuda tam not alıyor. Özellikle turizm, emlak veya transfer firmalarının tercih etmektedir. Vip araçlarda yakıt tasarrufu ve araç konforu her zaman ön plandadır.

Konforlu ve Yakıt Tasarruflu Vip Araç

Peugeot 2020 yılından bu yana çıkardığı araçların hem yakıt hem de konforuna çok dikkat ettiği gözle görülür bir gerçektir. EAT şanzımanı ile oldukça başarılı bir çalışma yapmış ve konforu en üst çıtaya çıkarmıştır. Vip araçları kişisel kullanım veya ticari amaçla kullananların en büyük sıkıntısı yakıttır. Bu işe çözüm olarak yakıt tasarrufunu bu araçla aşabilirsiniz.

Peugeot Vip Araç Konforu

Vip araçların eş anlamı her zaman konfor ve kalitedir. Kalite ve konforun bir arada olduğu bir aracın iç dizaynı. Görselliğini üst seviyelere çıkararak aracınıza değer katmış olursunuz. Peugeot marka Expert Traveller uzun şase aracın iç hacminin genişliği vip araç yapımı için oldukça kullanışlıdır.

Vip Araç İç Dizayn ve Aksesurlar

Aracınızın iç dizaynını tamamlayan aksesuarlar aracın doluluğu kesinlikle kalitesini arttırmaktadır. Vip araçların içerisinde kullanılan cihazlar; buzdolabı, televizyon, minibar, telefon, oyun konsolu, kasa, elektrikli koltuk ve aydınlatma. Bu gibi ek özellikler aracınıza değer katan unsurlardır.

Peugeot Vip Expert Traveller İç Dizayn

Peoguet Expert Traveller Fiyatları

Peoguet Expert Traveller Fiyatları için size en yakın bayiyi ziyaret edebilirsiniz. İnternetten fiyat almak için https://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/traveller.html ziyaret ediniz.

Peoguet Expert Traveller Vip Çevirme Fiyatları

Pejo aracınızı vip çevirme maliyetleri tercihlere göre değişkenlik göstermektedir. Full donanımlı bir araç ile minimum özelliklerde bir araç kıyaslaması yapabilirsiniz. Ful donanımlı vip pejo araç 850 bin TL gibi rakamlardan başlar. Minimum donanıma sahip vip araç fiyatı 350 bin TL dir.

Peugeot Vip araç modellerini incelemek için https://ultravip.com.tr/peugeot-vip-modelleri/ sayfamızı ziyaret ediniz.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr