Skip to content Skip to footer

Peugeot Boxer Vip İç Dizayn modellerinde araç içerisindeki geniş hacim nedeni ile oldukça kullanışlıdır. Aracın iç hacmi uzun yolculuklar için kullanılan yataklı koltuk seçiminde de büyük bir avantaj sunar.

Ofis olarak kullanabileceğiniz Boxer aracın vip çevirme işlemleri tamamı ile firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Boxer Vip İç dizayn tasarımında renk seçimi sizin tercihlerinize göre yapılmaktadır. Koltuk döşemesi ve iç döşeme metaryeli için deri veya alkantara kumaş seçebilirsiniz.

Koltuk modelleri seçiminde yine tercihleriniz ön planda tutularak ihtiyacınız karşılayacak koltuk modelleri sunulur. Araç içerisinde karşılıklı veya sıralı koltuk gibi arka bölmede köşe koltuk seçimi de yapabilirsiniz.

Peugeot Boxer Vip İç Dizayn

Peugeot Boxer Vip Araç Özellikleri:

Vip Ara Bölme Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından tv görmenizi sağlar.

Vip Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. ama Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler gibi daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Peugeot Boxer Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Peugeot Boxer Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://www.peugeot.com.tr/peugeot-modelleri/boxer.html