Skip to content Skip to footer

Opel Vivaro Vip İç Dizayn konusunda oldukça kullanışlı olup aile için veya turizm taşımacılığında kullanıma uygundur. Opel marka araçların yakıt tasarrufu, yolcu taşımacılığına uygun süspansiyonu ve geniş iç hacmi nedeni ile vip konusunda müthiş sonuçlar çıkarmaktadır.

Vivaro Vip Araç Dizaynı

Vivaro model minibüslerin iç dizaynı konusunda bir çok tasarım mevcut olup bu tasarımları size özel olarak kişiselleştirebiliriz. Tasarım konusunda sizin isteklerinizin veya ekibimiz tarafından hazırlanan dizayn modellerini tercih edebilirsiniz. Vivaro modellerinde kullanılan tasarımlar renk olarak istediğiniz şekilde hazırlanır.

Opel markasına ait Vivaro minibüs modellerine uygulanan iç dizayn tasarımları diğer modeller araçlar için de uygulanabilir. Seçmiş olduğunuz modellere göre ölçümler alınır ve çizimler yapılarak aracınızın iç dizayn aşamasına başlanmış olur.

Ultra lüks vip araçlarda kullanılan hakiki deri, elektrikli koltuklar ve alkantara kumaşlar vivaro içinde kullanılır. Özel ve lüks tasarımları ile aradığınız modeli sizin için en uygun fiyatlara hazırlıyoruz.

Opel Vivaro Vip Araç iç Dizayn

Opel Vivaro Vip Minibüs Fiyatları

Vivaro minibüs fiyatları için https://fiyatlisteleri.opel.com.tr/arac/vivaro-city-van adresinden istemiş olduğunuz özelliklerde araçların fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Vivaro Vip Minibüs Fiyatları

Vip konusunda en uygun fiyatları almak için vip minibüs modelleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. https://ultravip.com.tr/vip-arac-modelleri/ vip minibüs fiyatları aracınızın içerisinde kullanılan deri veya kumaş seçimine göre farklılık gösterebilir. Araç içerisindeki buzdolabı, televizyon ara bölmesi, kahve makinesi, buzluk veya kontrol paneli seçimleri fiyat konusunda önemli rol oynar.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr