Skip to content Skip to footer

Mercedes Vito Vip Dizayn Yıldız Tasarım adı verdiğimiz bu model ile Vito’ nun içerisine çok farklı bir hava katıyor. Özel bir tasarım olan yıldız tasarımımız da siyah ve beyaz renkler ön plandadır. Ambiyans aydınlatması mavi ile siyah beyaza oldukça iyi uyum sağlamıştır. Vito Vip Yıldız modelimize ait görseller;

MERCEDES VİTO VİP ARACIN ÖZELLİKLERİ:

Vip Ara Bölme Android Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından tv görmenizi sağlar.

 

Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Ek Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Perde : Motorlu perdeler ile araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlık sağlar.

Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Vito Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Mercedes Vito Vip

Mercedes Vito Vip Dizayn Fiyatları

Mercedes marka Vito modellerinde genel olarak kısa ve uzun şaseli araçlarda vip dizayn işlemleri yapılmaktadır. Bu tarz bir aracınız varsa size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Standart vip araç dizayn fiyatları 350 bin TL den başlamakta olup isteklerinize göre fiyat değişmektedir. Bu tarz dolu bir Mercedes Vito Vip araç için ortalama fiyat 750 bin TL dir.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Mercedes Benz Vito Araç Fiyatları

Konfor odaklı teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve çok yönlü özellikleriyle Vito. Hem işin hem ailen için ideal bir seçim, Mercedes Benz Vito Araçlarına Ait Fiyat Listesi https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/vito-tourer/fiyat/2023

Leave a comment