Skip to content Skip to footer

Mercedes VClass Vito Vip araçlar size özel olarak hazırlanan kişiselleştirilmiş tasarımlara sahiptir. Vip araç hizmeti alırken klasik tasarımların yerine sizin istemiş olduğunuz özelliklerin ön plana çıkacağı işlemleri yaptırabilirsiniz. Ultra Vip dizayn olarak vip araç yapımında tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanan çalışmalarla hizmet vermekteyiz.

Mercedes VClass Vito Vip Fiyatları

Mercedes markasının kalitesi ile hazırlanan vip araçlar uzun bir ömre sahiptirler. Araç içerisinde uygulanan malzeme kalitesi TSE standartlarında olup 1.sınıftır. Ustalarımız tarafından en ufak detayına kadar hassasiyetle hazırlanan parçalar özel şekilde monte edilir.

Araç içerisinde kullanan kaliteye bağlı olarak fiyat teklifi çıkarılır. Araç içerisinde ekstra kullanılacak teçhizatlar fiyat konusunda büyük rol oynamaktadır. Mercedes VClass Vito Vip araçlar da vip yapımı diğer markalara göre daha şık durmaktadır.

Mercedes VClass VIP Aksesuarları

Oto VIP dizayn konusunda oldukça tecrübeli olan kadromuz ile size en uygun aksesuarları hazırlamaktayız. Araç içerisindeki aksamlar el işçiliği ile sizin isteklerinize göre hazırlanır. Buzdolabı, televizyon gibi elektronik aletler en iyi marklardan alınmaktadır.

Vip aracınızın yan kütleleri ve tavan gibi her detay el işçiliği ile hazırlanarak teslim edilir. Oto dizayn işlemleri için aracınıza ait olan parçalar büyük titizlikle korunur.

Mercedes VClass Vip Özellikleri

Vip Ara Bölme Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından tv görmenizi sağlar.

Vip Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Mercedes VClass Vito Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Mercedes Benz Vito Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/vito-tourer/fiyat/2023