Skip to content Skip to footer

Mercedes Sprinter Vip Dizayn tasarımları konusunda oldukça tecrübeli ekibimizle aradığınız konforu veya teknolojiyi geniş iç hacmine sahip Sprinter vip modellerinde fazlasıyla bulacaksınız. Araç içerisindeki her detayı titizlikle hazırlar sizin de isteklerinizi dikkate alarak kişiye özel tasarımları ön plana çıkarırız. Tamamen tercih ettiğiniz tasarım yapısı ile hayallerinizdeki vip araca sahip olabilirisiniz.

Mercedes Sprinter Vip Dizayn kategorimizde gördüğünüz vip araç modelleri kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Seçmiş olduğunuz tasarım size özel olarak hazırlanacaktır. Ultra Lüks vip aracınızın içerisinde soğutma, ısıtma, buzdolabı, elektrikli koltuklar, televizyon ve minibar sistemi mevcuttur.

Misafirleriniz için güvenle kullanabileceğiniz Mercedes Sprinter Vip Dizayn modelimizin koltukları deri döşeme olup, iç döşemesi alkantara kumaştan yapılmıştır. Konsol kısımları maun ile hazırlanan aracın bir çok kısmında müşterilerimize özel eklemeler yapılarak tamamen size özel bir tasarım olmasını sağlıyoruz.

Mercedes Sprinter Vip Araç Yaptırmak İçin Sıfır Araç veya 2. El Araçlar Kullanabilirsiniz. Sıfır Araç Almak İçin https://htafiyat.mercedes-benz.com.tr/model/sprinter-servis/fiyat/2023 sitesini ziyaret ediniz.