Skip to content Skip to footer

Mercedes Luxury serisine ait bir araç olan Sprinter modeli geniş kullanım alanı ile mobil ofis konusunda oldukça kullanışlıdır. Özel tasarımları ile ister kişiye özel isterseniz hazır tasarımlarımızdan seçebilirsiniz. Sprinter vip araçlarda yolcu kapasitesi en fazla 22+1 e kadar çıkmaktadır. VIP olarak tasarlanan modelleri 6+1 ve çok lüks bir tasarıma sahip olacak şekilde hazırlanır.

Mercedes Sprinter Luxury VIP Price

Mercedes Sprinter marka vip araçlarda maliyetler araç içerisindeki ekipman çeşidi ve kalitesine göre değişmektedir. Özel bir tasarıma sahip, yıldız tavan veya Maybach tavanlar arasında tercih yapabilirsiniz. Yıldız tavan fiyatları, Maybach tavanlardan biraz daha pahalıdır. Sadece yıldız tavan fiyatı m2 olarak 15.000 TL den yapılmaktadır. Maybach tavan fiyatı m2 olarak 10.000 TL den başlamaktadır.

Mercedes Sprinter VIP Karavan + Ofis

İçerisinde ister karavan, isterseniz ofis olarak kullanım imkanı sunmaktadır. Arka kısmında 3 lü 2 adet karşılıklı koltuğu mevcut olup isterseniz kocaman bir yatak olabilir. Mutfak ve wc bölmesi oturma alanında ayrıdır. Arada yalıtımlı kapı mevcut olup, koku ve ses gelmez. Üst kısımlarda dolap ve minbar mevcuttur. Tavan kısmı maybach olup içeriye ferahlatıcı bir aydınlatma sağlar.

Mercedes Luxury Sprinter VIP

VIP ARACIN ÖZELLİKLERİ

Araç İçerisindeki Donanımlar;

1. MayBach Makam Koltukları 8. Nespresso Kahve Makinesi 15. Elektrikli Masa 22. Zemin Maun/Halı
2. Maybach Konuk Koltukları 9. Telsiz Telefon 16. Deri / Nappa İç Döşeme 23. İzolasyon
3. Bentley Deri Döşeme Koltuk 10. Tablet Kontrol Paneli 17. Alcantara Döşeme 24. 2kw İnverter
4. Ara Bölme Televizyon 11. Ek Yolcu Kliması 18. Kablolu ve Kablosuz Şarj 25. 60A Akü + İzolatör
5. PlayStation Oyun Konsolu 12. Çekmeceler Mobilya 19. Multimedia Girişleri 26. Yanmaz Tesisat Kabloları
6. 4+1 Ses Sistemi 13. Tavan Aydınlatma 20. Yan Kütle Trim  
7. Nofrost Buzdolabı 14. Perde 21. Ahşap Maun Kaplama  
  1. Maybach Koltuk: Elektrikli koltuk sırt, oturak ve baldır kısmı hareketlidir. Masajlı, ısıtma ve soğutma klimalıdır. Makam koltuğunun orta kısmında konsol mevcuttur. Konsol üzerinde kontrol paneli, kablosuz şart ve alt kısmında nespresso kahve mekanizması mevcuttur.

2. Mercedes Konuk Koltukları: Sırt, oturak ve baldır kısmı elektrikli motor ile kontrol edilebilen hakiki Bentley deri ile kaplanmıştır.

3. Bentley Deri Döşeme: Arka makam, arka konuk, ön şoför ve ön yolcu koltukları bentley deri ile kaplanır. Koltuklarınıza nefes alan yumuşak dokusu ile en yüksek konforu sağlar, daha ilk dokunuşta farkı hissedersiniz!

4. Ara Bölme Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından televizyonu görmenizi sağlar.

5. PlayStation Oyun Konsolu: Yolculuk boyunca ister sinema kalitesinde filmler izler, ister en heyecanlı PlayStation oyunlarının keyfini sürer, ister misafirlerinize şirketiniz veya projeleriniz hakkında sunum yaparsınız.

6. Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki 4+1 ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır.

7. Nofrost Buzdolabı: Aracın içerisinde isteğinize özel olarak konuk koltuğu altına, yanlarına veya şoför tarafına 12LT 12v nofrost buzdolabı eklenir. Motorlu mekanizma ile açılır ve kapanır.

8. Nespresso Kahve Makinası: Makam koltuk konsol ara kısmına veya yan kütlelere uygulanır. Motorlu mekanizma ile açılır ve kapanır.

9. Telsiz Telefon:  Araç içi kablosuz telefon ile yolcu ve şoför arasında iletişim kurabilirsiniz.

10. Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip VIP aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz. Televizyon bölmesi, aydınlatma, masalar, otomatik kapı, buzdolabı ve kahve makinesi gibi birçok cihazı tablet veya dokunmatik ekrandan kontrol edebilirsiniz.

11. Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak ek klima entegrasyonu yapılır.

12. Çekmeceler: VIP aracınızın koltuklarının alt kısmına uygulanır ve daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlar.

13. Tavan Aydınlatma: Maybach tasarımı veya yıldız tavan ile aydınlatma uygulaması istediğiniz tasarıma uygun olarak hazırlanır.

14. Perde: Motorlu veya motorsuz perde seçenekleri mevcuttur. Perde modelleri tercihinize göre belirlenmektedir.

15. Masa: Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz. Motorlu mekanizmaya sahip olan masanın kontrolü tablet veya dokunmatik ekrandan yapılmaktadır.

16. İç Döşeme: VIP aracınızın iç detayları sizin belirlediğiniz renk ve desene göre döşenir. Araç içerisindeki bel altı yan kısımlar hakiki deri veya nappa deri döşenmektedir.

17. Alcantara Döşeme: Aracın cam direklerine ve tavanlarına alcantara kumaş kaplaması uygulanmaktadır. Şoför bölmesindeki ön göğüs ve kapılarda isteğe özel alcantara Kaplama veya Maun Detayları uygulanır.

18. Kablolu ve Kablosuz Şarj: Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz. Aracın orta konsoluna veya yan bölümlerdeki alanlarında uygulanmaktadır.

19. MultiMedia Girişleri: Makam koltuklarının yan tarafındaHDMI, 220V priz ve USB multimedia girişleri mevcuttur.

20. Yan Kütle: VIP tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir tasarıma sahip olursunuz. İsteğinize göre kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

21. Ahşap Maun Kaplama: Yan trimler ve araç içerisinde sizin istediğiniz tüm detaylara hakiki maun kaplama uygulaması yapılır.

22. Zemin Maun/Halı: Araç içerisinde en çok dikkat çeken zemin kısmı sizin isteğinize göre maun kaplama veya VIP halı ile kaplanır.

23. İzolasyon: Ön şoför kapıları, arka bagaj ve yolcu bölmesi dâhil olmak üzere aracın her tarafına profesyonel ısı ve ses izolasyonu alüminyum kaplı kauçuk kullanıyoruz.

24. Elektrik: Araç içerisinde 2KW tam sinüs inverter, ekstra olarak 60a akü ve izolatör eklenmektedir. Araç içerisindeki elektrik tesisatı ile aracın orijinal elektrik tesisatı birbirinden ayrıdır. Araç orijinalliğini bozmadan yanmaz özellikli kablolar kullanılmaktadır.

VIP Tasarımlar;

Mercedes VIP araç tasarımları buraya tıklayınız. Volkswagen VIP araç tasarımları için buraya tıklayınız.

ULTRA VIP TEKNOLOJİ A.Ş.

KONUM : Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11A Sancaktepe/İstanbul – TÜRKİYE

Aytaç    : +90 546 293 3465

Emrah   : +90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

www.ultravip.com.tr