Skip to content Skip to footer

İveco Daily Vip Araç İç Dizayn modelleri size özel tasarımı ile ultra lüks vip aracınızı dizayn edebilirsiniz. İveco marka araçlar geniş iç hacmi ile karavan veya vip taşımacılık konusunda en çok tercih edilen markalar arasındadır.

Daily modeli yakıt ve performans açısından oldukça kullanışlıdır. İveco Daily Vip araca çevirmek için uzman ekibimiz tarafından size özel tasarımlar hazırlanmaktadır. Aracınızın iç dizaynı tamamen kişiselleştirilerek sadece sizde olacak özel bir vip araca sahip olabilirsiniz.

Size özel tasarımlar yaratmak için önceliğimiz müşterilerimizin tercihlerini dinlemek. Araç içerisindeki bir çok detayı ekibimizle beraber belirleyebilirsiniz. İveco vip araçlarda 12v buzdolabı, tamamen elektronik koltuklar, motorlu gizli masalar, araç içerisinde tuvalet veya lavabo gibi bölmeler eklenebilir.

Uzun yollarda büyük bir konfor sunan vip aracınızın içerisinde teknoloji açısından oldukça iyi bir sistem entegre edilmektedir. Aracın içerisindeki cihazların kontrolünü dokunmatik panel üzerinden sağlayabilirsiniz. Koltuklarını tam hareketli veya kayar pozisyon ile uzun yolda uyku pozisyonuna geçebilirsiniz.

Buzdolabı ile yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Güç kaynağınız uzun ömürlü olup, saatlerce aracınızın içerisindeki cihazları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İveco Daily Vip Araç İç Dizayn

İveco Daily Vip Araç Fiyatları

Dizayn edilmemiş sıfır iveco daily araç fiyatları için https://www.iveco.com/turkey sayfanızdan inceleyebilirsiniz. Aracınızın iç dizayn işlemine başlamak için sıfır veya 2. el araç olması fark etmiyor. İveco Daily Vip araçlarımızı veya diğer vip minibüsleri incelemek içi vip araç kategorimizi inceleyebiliriz. https://ultravip.com.tr/diger-vip-minibusler/


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr