Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yıldız Tavan uygulaması fiber optik malzeme ile artık binek, minibüs, suv ve diğer her araç modelinin tavanlarına uygulana bilmektedir. Fiber optik kablolardaki ışık aktarım tekniği kullanılarak aracınızın tavanına parlayan yıldızlardan oluşan bir gökyüzü havasını verebilirsiniz. İşinin ehli ve yılların tecrübesine sahip ekibimizle istediğiniz tasarıma sahip ve farklı desenlerinde uygulanabileceği yıldız tavanlar hazırlayabiliriz.

Fiber Optik Yıldız Tavan Uygulaması HAKKINDA HERŞEY!

Araçlarınıza uygulanan ultra lüks görünüme sahip yıldız tavanların özellikleri;

  • Usta işçilik ve tamamen el yapımı
  • Yüzlerce farklı tasarım seçenekleri
  • Profesyonel ekibimiz tarafından kurulum
  • Kumanda aygıtı veya mobil cihazlarınız ile kontrol imkanı

Yıldız Tavan Nedir ve Nasıl Olur?

Güzel bir yaz gecesi bulutsuz havada görülen yıldız galaksisinin ne kadar muhteşem göründüğünü herkes bilir. Bu güzel görüntü hemen hemen herkese bir mutluluk hissi vermektedir. Tasarım da kullanılan bu detayı doğa olayı karşısında istemsizce enerjinizin yükseldiğine şahit olmuş olabilirsiniz.

Bu güzel görüntünün aracınızın tavanında da olmasını isterseniz yıldız tavan uygulamasını tercih edebilirsiniz. Fiber optik kablolardan gelen ışığın etkisiyle uç kısımda parlama efektini görebilirsiniz. Yıldız tavan uygulamasında fiber optik kablolardan gelen ışıklar tavanda olduğu için veya göz almayacağından sürüşünüzü asla etkilemez.

Yıldız Tavan Modelleri ve Seçimi

Yüzlerce farklı tasarıma sahip geniş renk çeşidi ile zevkinize en uygun yıldız tavan modelini seçebilirsiniz. Yıldız tavan uygulamalarında genellikle beyaz ve bir kaç temel renk tercih edilmektedir. Yıldız tavan uygulamasında fiber optik uçlardan gelen ışıkların sabit yanması veya açılıp kapanması gibi değişik varyasyonları kumanda edebilirsiniz.

Ayrıca telefonunuza veya farklı mobil bir cihaza uygulama indirip yıldız tavan renklerini ve hareketlerini kontrol edebilirsiniz. Bluetooth teknoloji ile kumanda edilebilen yıldız tavandan gelen ışıkların parlaklık ayarlarını veya hareket hız ayarlarını kumanda edebilirsiniz.

Yıldız Tavan Maliyeti Nedir?

Yıldız tavan uygulaması sahip olduğunuz aracın tavan hacmine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yıldız Tavan Uygulaması için model tercihlerini Yıldız tavan kategorimizden yapabilirsiniz. Ayrıca yıldız tavan uygulanacak araçlar arasında vito marka aracınızın seçimini Mercedes sayfasından yapabilirsiniz.