Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vip Araç İç Dizayn Modelleri, isteklerinize özel olarak tasarlanan ve Türkiye’de yüzde 100 el işçiliği ile üretilen iç dizayna sahip araçlar tüm dikkatleri üzerine çeker. Maybach tasarımları için genellikle Mercedes’in V-Class (Vito) modeli kullanılmaktadır. El Yapımı Doğal Ahşap kullanılan aracınızın önünde, arkasında, jantlarında ve koltuklarında Maybach logosu yer almaktadır. Elektronik olarak kumanda edilen, birbirinden bağımsız dört ayrı koltuk istediğiniz renk ve tasarım ile kaplanmaktadır. İç döşemede el yapımı doğal ahşap kaplama ve Alkantara kullanılır. Televizyon, Playstation 4 oyun konsolu ve Apple TV da eklenen aracınızda, tablet üzerinden kumanda edilerek açılıp – kapanabilen çalışma masası ve yine tabletten kumanda edilebilen buzdolabı da yer alıyor.

SES GEÇİRMEZ

Vip Araç İç Dizayn Modelleri, ses Geçirmez Kaplama Araçta sürücü mahalli ile VIP alanını birbirinden ayırarak ses geçirmez bir mahremiyet alanı oluşturma görevi de gören, kapanıp açılabilir 32 inç (81 ekran) bir LED TV de yer alıyor.

iç dizayn

Vip Araç İç Dizayn Modelleri yılların vermiş olduğu tecrübe ve tasarımda tercih edilen şık kombinasyonların bir araya getirilerek fazlasıyla göz alıcı bir görüntü oluşturabilir. Öncelikle araç sahiplerinin istekleri dikkate alınarak tasarlanan iç tasarımlar renk uyumu ve döşeme kalitesiyle mükemmel bir ambiyans yaratmaktadır.

Vip Araç İç Dizayn Modelleri
Vip Araç İç Dizayn Modelleri

Vip araç iç dizayn, kenar kısımlarda bulunan ambiyanslar gold renklerde olup, tercihlerinize göre farklı renkler kullanılabilmektedir. Minibar aydınlatması değişen ve farklı bir hava katan ufak detaylara sahiptir.

Maybach tavan aydınlatması veya yıldız tavan aydınlatması tamamen tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. Tavan aydınlatması için profesyonel tasarımcılarımızla farklı modeller veya hayal gücünüzü zorlayarak mükemmel tavan tasarımları hazırlayabiliriz.