Skip to content Skip to footer

ULTRA VİP TEKNOLOJİ A.Ş.

Ultra Vip Dizayn olarak sektörde 2016 yılından bu yana iç dizayn alanında faaliyet göstermekteyiz. Kendi atölyelerimizde tasarladığımız iç ve dış dizayn hizmetlerini 20 yıllık tecrübeye sahip profesyonel ustalarımız ile kalite, güven ve yenilikçi anlayışımız doğrultusunda devam ettirmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz kalite ve eksiksiz hizmetin devamlılığı için sizin zevkleriniz ve tercihlerinizi dikkate alarak araçların iç ve dış dizaynlarınız hazırlamaktayız.  Kalite ve güven esaslı çalışmalarımızda proje bazlı araç dizaynı, vip araçların bakım, onarım ve tadilatlarının yanı sıra parça değişimi hizmetin de vermekteyiz. Verilen hizmet sonrası güvenilirliği ön planda tutan Ultra Vip Dizayn olarak yapılan tüm projeler garanti kapsamı altında müşterilerimize sunmaktayız.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini ön planda tutarak güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir hizmet anlayışı sunmak. Müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlayabilmek için her bütçeye uygun satış sonrası hizmet ve uygun fiyatlı ürün çeşidi sağlamak. Şirketimizin çalışanları ve müşterileri ile verdiği değeri yansıtan bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Türkiye’ de değerine değer katan ve yükselişini gelişen teknolojiyi takip ederek sağlayan yenilikçi misyonumuz ile teknolojinin yakın takipçisi olmak. Ürün ve hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmak.

Şirket Değerlerimiz

Güvenilir olmak; Şeffaflık politikamız ile verdiğimiz tüm kararları müşterilerimiz ile paylaşarak şirket ve müşteri ilişkisinde ihtiyaçlara en güvenilir şekilde cevap vermek..

Sektör Lideri olmak; Sektörün liderlerinden olarak oluşan her türlü tasarım ve teknoloji ihtiyaçlarına ilk cevabı vermek.

Dinamik kadro; Genç ve uzman kadro ile dinamik yapımızı hep korur, heyecanla çalışırız. Ölçülebilir olmak; Şeffaflık ilkesini benimser ve işimizin raporlanabilir olmasını sağlarız.

Kaliteli olmak; Hem yönetim kadrosunda hem de üretim kadrosunda kalite anlayışını benimseyerek çalışır, müşteri memnuniyetini en üstte tutarız. Kalite Politikamız, Yönetim ve imalat süreçlerinin her aşamasında şirket performansını çalışanların katılımı ile sürekliliğini sağlamayı, Yönetim tarafından sistemdeki uygunsuzlukların planlı olarak gözden geçirileceğini ve gerekli düzeltmelerin yapılacağını, Kuruluş adına çalışan kişilere sağlıklı ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlanacağını, Teknolojik gelişmeleri yakından izleyeceğini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere çalışacağını, Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olarak, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli olarak belirler, Tedarikçilerle karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışır, Şirketimiz kültürünün yapı taşı olan çalışanların motivasyonu yüksek, katılımcı, paylaşımcı, yaratıcı ve kendini sürekli yenileyen ekip üyeleri olmalarını sağlamak için gerekli ortamı sağlar, Kalite yönetim sistem dokümantasyonuna uygun çalışmayı, etkinliğini iç denetimlerle kontrol etmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.