Skip to content Skip to footer

Ford Transit Vip İç Dizayn Siyah, şık tasarımı ile gözleri üzerinize çekecek. Vip tasarımlarda en çok tercih edilen siyah renk tasarımı oldukça kullanışlıdır. Ford Transit Vip aracınızın iç donanımı kalite ve teknoloji ile baştan donatılacaktır.

Ultra Lüks Vip tasarımlarımız arasında en çok dikkat çeken siyah vip dizayn özel bir seridir. Ford transit ile müthiş bir uyum sağlamaktadır. Vip aracınızın içerisinde koltuk döşeme, araç içi kaplama ve full donanım eklenir.

Ford Transit Vip İç Dizayn

Ford Transit Vip Araç Özellikleri

Vip Ara Bölme Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından tv görmenizi sağlar.

Vip Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Ford Transit Vip Minibüs Fiyatları

Ford Transit Vip araçların fiyatları tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır. Aracınızın iç dizaynı için kullanılan malzemeler ve teknolojik donanım fiyat konusunda rol oynamaktadır. Ford transit vip araç fiyatları 350 bin TL den başlamaktadır. Diğer Ford Transit Vip Araçlarını incelemek için Ford Vip Araç kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ford Transit Minibüs Fiyatları

Ford Transit Araçlarına Ait Fiyat Listesi için https://www.ford.com.tr/fiyat-listesi/ford-transit-minibus


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr