Skip to content Skip to footer

Crafter Vip Dizayn Dubai Modeli özel bir tasarım olup, kişiye özel olarak üretilmektedir. Size özel tasarımda istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz. May Bach tavan ve maun kaplamaları detayları ile göz alıcıdır.

Ultra lüks koltuklara sahip Dubai modelimiz elektrikli koltukları ile konfor sunuyor. Konsol bölmesi, tavan çıtaları ve yan trimleri komple orijinal maun ile kaplanmış özel iç dizayn modelidir. Crafter vip dizayn aracımız ful donanımlıdır. Araç içerisinde buzdolabı, kahve makinesi ve minibar bölmeler mevcuttur.

Crafter marka aracınızın vip iç döşeme malzemeleri hakiki deri ve alkantara kumaştan yapılmaktadır. Koltuk döşemeleri hakiki deri döşeme ile kaplanmaktadır. Araç içindeki trimler deri le kaplanır. Led detayları ile kumaş ve maun üzerinde süper bir yansıtma ile araç içerisinde müthiş efektler vermektedir.

Vip crafter yapımı için uzman ekibimizin tecrübesi ile size özel bir tasarım hazırlar. Vip araçlarımız bir çok ülkede sergilenmektedir. Özellikle Arap ülkelerinden ciddi talep gören Crafter modelimiz Dubai, Abu Dabi, Doha, Riyad gibi şehirlerde görebilirsiniz.

Volkswagen markasının ürettiği Crafter modeli vip için en uygun minibüs modelidir. Kişisel ofis olarak tercih edilen aracı isterseniz vip taşımacılıkta da kullanabilirsiniz. Crafter gibi iç hacmi geniş araçlarda vip uygulamasının sınırları yoktur. İstediğiniz teçhizat için uygun tasarımlar hazırlayabiliriz.

Lüks vip araçlar arasında iç dizayn olarak en özel modelimiz crafter modelidir.

Crafter Vip Dizayn Fiyatları

Vip Dizayn fiyatları araç içerisinde kullanılan teçhizat ve malzeme kalitesine göre değişmektedir. Crafter gibi araçlar ofis, özel çalışma alanı veya yolcu taşıma için kullanılmaktadır. Araç içerisindeki döşeme, deri veya koltuk modelleri gibi her detay fiyatları etkilemektedir. Görsellerini sunduğumuz vip aracın ortalama fiyatı 40.000$ dolar dır. Ultra Lüks Volkswagen Vip modellerini incelemek için vip kategorimizi inceleyebilirsiniz.

volkswagen crafter vip dizayn

Volkswagen Crafter Minibüs Fiyatları

Volkswagen markasına ait Crafter minibüs modelleri 2. el veya sıfır olarak vip uygulaması yapılabilmektedir. Crafter araç fiyatları için size ne yakın Volkswagen bayisine veya https://ticariarac.vw.com.tr/fiyat-listesi sitesinde inceleyebilirsiniz.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr