Skip to content Skip to footer

Citroen Jumpy Vip Araç İç Dizayn Modelleri ile Aracınızın En Özel Tasarıma Sahip Olmasını Sağlarken Değerine Değer Katarsınız. Citrone marka araçlara uygulanan vip hizmetleri tamamen garantili olup, aracınızın garantisine hiç bir zarar verilmeden tüm işlemler tamamlanır.

Vip araç konusunda son zamanlarda en çok tercih edilen araçlar arasında olan jumpy modeli, yakıt ve konfor açısından öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

Citroen Jumpy Vip

Citroen Jumpy Vip Araç Fiyatları

Vip iç dizayn konusunda fiyatlar her zaman değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenliğin en önemli nedenlerinden biriside iç döşemede kullanılan hammadde türüdür. Araç içerisindeki kaplamanın deri veya alkantara olması fiyatları ciddi manada etkiler. Koltuk döşemeleri de aynı şekilde deri veya kumaş olarak seçilebilmektedir. Araç içerisindeki modüllerde aracın fiyatını belirten bir diğer önemli kriterler arasındadır.

Citrone Jumpy Vip Araç

Citroen Jumpy Vip araç içi iç dizayn tasarımları aşağıdaki modele göre hazırlanmakta olup talep etmiş olduğunuz özel isteklere göre değişiklik yapılabilmektedir.

Örnek tasarım tamamen araç iç yapısına ait bir ön plan oluşturma açısından sunulmuştur.

Aracınızın iç dizayn tasarımı profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup kişiye özel olarak tasarlanmaktadır.

Citroen Jumpy Vip Araç Özellikleri;

Vip Ara Bölme Televizyon: Ara bölmeye monte edilen televizyon motor mekanizmasına bağlı olup kontrol panelinden yukarı aşağı açılır/kapanır komutlarını almaktadır. Ara bölme mekanizması ile yukarı çıkarılan tv aracın her açısından tv görmenizi sağlar.

Vip Ses Sistemi: Şaheser niteliğindeki ses sistemi aracınıza özel ses akustiği ölçülerek hazırlanmaktadır. Mükemmel bir netlik ile yolcularınızı büyüleyecek müzik deneyimi yaşatabilirsiniz.

Tablet Kontrol Paneli: Dokunmatik tablet ile aracın her özelliğini kontrol edin. Son teknolojiye sahip vip aracınızın kontrol sistemini dokunarak kullanabilirsiniz.

Yolcu Kliması: Aracınızın yapısına göre ve yolcularınızı rahatsız etmeyecek en verimli şekilde çalışacak klima entegrasyonu soğutma ve ısıyı daha konforlu sunmaktadır.

Koltuk Altı Çekmeceler: Vip aracınızın içerisindeki alanları daha işlevsel olarak kullanmanızı sağlayan çekmeceler en pratik kullanıma uygun olarak araç içerisine monte edilmektedir.

Motorlu Perde : Araç içerisindeki mahremiyet ve rahatlığı sağlar.

Katlanır Masa : Araç içerisinde konforu bir tık daha arttıran katlanır masa gizli bölmesinden çıkara ve kapanınca var olduğu belli olmaz.

Vip Oto Döşeme : Vip aracınızın iç detaylarını her zerresine kadar döşenir. Araç içerisindeki görselliği ile ultra lüks bir tasarım ortaya çıkaran hakiki deri veya nappa derinin zenginliği ile aracınızın tadını çıkarın.

Alkantara Döşeme : Alkantara kumaşın verdiği zerafeti ve konforu dokunarak hissedebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Şarj : Telefon, tablet veya diğer elektronik cihazlarınızın kablolu veya kablosuz şekilde şarj edebilirsiniz.

Vip Yan Kütle : Vip tasarımınızın büyük bir bölümünü oluşturan yan kütleler ile daha estetik bir duruşa sahip tasarım, kütle içerisinde minibar, gizli kasa gibi ek bölmeler oluşturabilirsiniz.

Diğer Vito Vip Araçlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Aracınızla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


KONUM

Abdurrahmangazi Mah. Altınordu Cad. No:11ASancaktepe / İstanbul TÜRKİYE

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

+90 537 468 0975

info@ultravip.com.tr

Citroen Jumpy Araçlarına Ait Fiyat Listesi için citroen jumpy araç fiyatları için tıklayınız.