Skip to content Skip to footer

Caravelle Vip Dizayn yapımı için tercih edilen araçlar arasında en konforlu araba modeli diyebiliriz. Caravelle minibüsler gerek süspansiyonu gerekse iç hacmi nedeni ile vip dönüşümünde oldukça kullanışlıdır. Vip iç dizayn konusunda oldukça başarılı tasarımlara sahip bir modeldir. Volkswagen markasına ait Caravelle modelleri yolcu taşıma konusunda oldukça başarılıdır.

Caravelle İç Dizayn Yapım Fiyatları

Caravelle Vip dizayn yapımında fiyatlar araç içerisinde kullanılan kumaş, deri ve aksesuar kullanımına göre değişir. Vip aracınızın içerisindeki kumaşın alkantara veya farklı bir tür olması fiyatı etkiler. Özel ve lüks bir tasarıma sahip vip araçta kullanılan deri fiyatları büyük oranda değiştirir. Suni deri olarak veya hakiki deri olarak kullanımda fiyatlar farklılık gösterir. Araç içersin de kullanılan aksesuarlarda fiyatları belirler. Ultra lüks bir araç içerisinde buzdolabı televizyon minibar ve oyun konsolu eklenmektedir.

Lüks vip araçların fiyatları için bu şekilde bir hesaplama yapabilirsiniz. Caravelle vip dizayn işlemlerinde fiyatlar 350 bin TL den başlamakta olup isteklerinize göre değişir.

Caravelle Vip Uyumlu Modeller

Volkswagen marka 1.9 TDI Trendline, 2.0 TDI, 2.0 TDI BMT Comfortline, 2.0 TDI BMT Highline, 2.0 TDI BMT Trendline, 2.0 TDI Comfortline, 2.0 TDI Highline, 2.0 TDI Trendline, 2.5 TDI, 2.5 TDI Comfortline, 2.5 TDI Trendline ve 2.8 Caravelle modelleri vip araç yapımına uygundur.

Caravelle Vip Dizayn Modelleri

Caravelle marka aracınıza ait vip modellerini incelemek için Volkswagen Vip Modelleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Aracınıza uyumlu en lüks vip iç dizayn tasarımlarını kişiye özel olarak tasarlatabilirsiniz.

Caravelle Sıfır Araç Fiyatları

Caravelle model araç fiyatları için size en yakın Volkswagen bayisinden veya aşağıda belirtilen internet sitesinden Caravella fiyatlarına bakabilirsiniz. https://ticariarac.vw.com.tr/caravelle-comfortline-detay

Caravelle Vip Dizayn