Skip to content Skip to footer

Caravelle Vip Dizayn Beyaz modeli ile göz alıcı, konforlu ve tamamen teknolojiden yararlanmaktadır. İç dizaynı beyazın vermiş olduğu saflık ve teknolojisi tamamen kolaylık sunar. Özel bir tasarım olan Caravelle beyaz dizayn modelimizde robot koltuklar kullanılmıştır. Uygun fiyatları ile ultra lüks vip araç sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.

Caravelle Vip Dizayn Fiyatları

Caravelle vip iç dizayn modeli geniş iç hacminin sonuna kadar kullanan bir tasarımdır. İçinde rahatlığın ve konforun tadına çok çabuk alışacaksınız. Caravelle araç vip dizayn maliyetleri kullanılan döşeme malzemesine göre ve dizayna bağlıdır. Aracınızın iç döşemesi orijinal hakiki deri veya suni deri ile kaplanabilir. Bu tamamen sizin tercihinizle alakalı olup size özel dizayn edilir.

Caravelle dizayn fiyatları için aracın içerisinde kullanılan donanımda ciddi bir etkendir. Araç içerisindeki buzdolabı, televizyon, elektrikli koltuk ve aydınlatma kalitesi fiyatları etkiler. Vip bir aracın şuan için en düşük maliyetleri 350 bin TL den başlamakta olup 3 milyon TL gibi rakamlara kadar çıkar. Volkswagen markasına ait vip araçların diğer modellerini Volkswagen Vip kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Caravelle Fiyatları

Caravelle araçların fiyatları için size en yakın Volkswagen bayisinden veya internet sitesinden fiyat alabilirsiniz. Vip için kullanılacak araçların uzun şaseli olması her zaman daha geniş bir kullanım alanı sunar. Volkswagen Caravelle araç satış fiyatlarını https://ticariarac.vw.com.tr/caravelle-comfortline-detay sitesinden inceleyebilirsiniz.

caravelle vip dizayn fiyatları