Skip to content Skip to footer
emrah2

EMRAH KAYA

Vip Tasarımcı

Hayalinizdeki vip araç tasarımlarını gerçeğe dönüştürmek için varız. Daha önceden hazırlanan tasarımlar veya hiç kullanılmamış tasarım örneklerini beraber seçebilir ve tasarlayabiliriz. Konforlu bir aracı keyifle kullanmak için tasarım seçmeye hazır mısınız?

aytac

AYTAÇ ERGÜL

Elektronik Teknisyeni

Aracınızdan beklentiniz belliyse, teknoloji isteklerinizi elde etmenize yardımı dokunur ve daha konforlu bir yaşam alanı sunar. Teknolojinin her alanından yararlanarak araçlarınızı son teknolojiyle donatıyoruz.

aytekin

AYTEKİN ALAN

Ahşap Ustası

El işçiliği ve ahşap işleme makineleri ile tasarlanan kalıplar araçlarınızın iç gövdeleri ve diğer tüm detayları ustaca tarafımdan hazırlanır.

“Gövdesiyle yükselen ağaç, kökleriyle derinlere uzanır.”

muhammed

MUHAMMED KAYA

Mekanik Ustası

Araçlarınızın iç teçhizatının ve ekipmanların tamir, bakım ve montaj işlemlerini yapar, mekanik parçaların işleyişini anlar, teknik çizimleri okur ve el becerimle en orijinal halde size sunarım.

ERTAN ACAR

Elektrik Teknisyeni

Araçlarınızın iç tesisatında oluşan tüm elektrik arızaları ve yeni hazırlanan projelere ait elektrik altyapılarını ben hazırlarım.

sahin

ŞAHİN KAYA

KAPLAMA USTASI

Koltuk döşeme, direksiyon döşeme, konsol döşeme, araç içi döşeme, maun kaplama, ahşap maun kaplama ve tavan döşeme işlerinizde detaylar önemlidir. En detaylı ve kaliteli işçilik için size ben yardımcı olacağım.